Doba kamenná: První čtení s poučením

Doba kamenná: První čtení s poučením - Insa Bauerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Insa Bauerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Doba kamenná: První čtení s poučením.pdf


Chcete si knihu přečíst?Doba kamenná: První čtení s poučením ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Insa Bauerová. Číst Doba kamenná: První čtení s poučením Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pět příběhů plných napětí a dobrodružství zanese čtenáře do doby přibližně před 600 000 lety. K čemu sloužil pěstní klín? Kdy se lidé naučili ovládat oheň? Jak vznikaly jeskynní malby? Na tyto otázky, ale i na mnohé další vám odpoví samotné příběhy, ale i dvojstránky plné zajímavostí a poučení. První čtení s poučením Jak již napovídá název, jedná se o edici určenou dětem ve věkové kategorii 8 až 10 let. Knihy jsou přizpůsobené začínajícím čtenářům v mnoha směrech: velikostí písma, délkou jednotlivých příběhu, volbou témat a v neposlední řadě charakterem ilustrací. Každé vyprávění uzavírá vzdělávací dvoustránka, na které se děti srozumitelnou a zároveň poutavou formou dozvědí význam důležitých historických pojmů a mnoho zajímavostí souvisejících s tématem příběhu.


...oba kamenná -- První čtení s poučením - Insa Bauerová ... Článek | Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové ... ... Podtitul: První čtení s poučením. Pět příběhů plných napětí a dobrodružství zanese čtenáře do doby přibližně před 600 000 lety. K čemu sloužil pěstní klín? Kdy se lidé naučili ovládat oheň? Jak vznikaly Doba kamenná První čtení s poučením. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná ... Doba kamenná - Společenská hra | Alza.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Hledáte Doba kamenná od Insa Bauerová,Alexander Jung? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR První čtení s poučením edice. 12 knih, nakladatelst...SOUVISEJÍCÍ KNIHY