Od Sepultury k Soulfly: My Bloody Roots

Od Sepultury k Soulfly: My Bloody Roots - Max Cavalera | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Max Cavalera
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Od Sepultury k Soulfly: My Bloody Roots.pdf


Chcete si knihu přečíst?Od Sepultury k Soulfly: My Bloody Roots ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Max Cavalera. Číst Od Sepultury k Soulfly: My Bloody Roots Online je nyní tak snadné!

POPIS


Metalová legenda Max Cavalera, frontman Sepultury a Soulfly, přichází s brutálně upřímným ohlédnutím za více než třicetiletým působením na světové hudební scéně. Cavalera vypráví příběh o těžkých začátcích, zármutku a ztrátách, které jsou však v závěru korunovány úspěchem a slávou. Předkládá nekompromisní pohled na život i na první hudební pokusy v Brazílii, kde by asi málokdo prorokoval závratný úspěch obyčejnému, někdy problémovému klukovi, který prostě chtěl hrát nejtvrdší metal. Kniha poprvé odhaluje samotný vznik Sepultury, i to, co nakonec stálo za Maxovým odchodem z kapely a co způsobilo, že s jejím spoluzakladatelem, bratrem Iggorem, poté nepromluvil několik dlouhých let. Mapuje také zrození dalšího projektu, kapely Soulfly, která je kritiky i fanoušky označována za metalovou špičku posledních dvou desetiletí. Cavalera ale odkrývá i osobní život – mimo jiné zničující dopad, který na něj měla nejprve smrt otce, poté i nevlastního syna a vnuka, dále problémy s alkoholem a drogami, a konečně i znovuobnovený vztah s bratrem Iggorem v projektu Cavalera Conspiracy. Život Maxe Cavalery je neobyčejným příběhem plným zvratů, a jeho autobiografie je tak nezbytnou četbou pro každého opravdového metalového fanouška.


...ltury k Soulfly. ... Cena. 348 Kč. 292 Kč ... Od sepultury k soulfly my bloody roots 978 80 87506 47 9 ... ... . Ušetříte. 56 Kč. Není skladem. Koupit. Anotace. Metalová legenda Max Cavalera, frontman Sepultury a Soulfly, přichází s brutálně upřímným ohlédnutím za více než třicetiletým působením na světové hudební scéně. Kupte knihu Od Sepultury k Soulfly - My Bloody Roots od Max Cavalera na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Od Sepultury k Soulfly My Bloody Roots Calavera Max. Od Sepultury k Soulfly My Bloody Roots. C ... Od Sepultury k Soulfly My Bloody Roots - Max Cavalera ... ... . Od Sepultury k Soulfly My Bloody Roots. Calavera Max. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.5 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Poslední kusy lze odebrat pouze na ... Od Sepultury k Soulfly Autor: Cavalera, Max Nakladatel: Nakladatelství 65. pole EAN: 9788087506479 IS...SOUVISEJÍCÍ KNIHY