Sebevraždy panen

Sebevraždy panen - Jeffrey Eugenides | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jeffrey Eugenides
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sebevraždy panen.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sebevraždy panen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeffrey Eugenides. Číst Sebevraždy panen Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podmanivý příběh pozoruhodných, předčasně zemřelých sester Lisbonových je vyprávěn s něhou i humorem. Když matka pouštěla svých pět dcer na jediné rande jejich života, všechno se zdálo být téměř v pořádku, přestože tragédie visela ve vzduchu. Na záhadné dívky vzpomínají dvacet let po jejich úmrtí chlapci ze sousedství. Tehdy, v křehkém období dospívání, je obdivovali a zbožňovali a ještě po tak dlouhé době si vybavují útržkovité podrobnosti, které s nimi mají spojené: podprsenku promiskuitní Lux přehozenou přes krucifix, úchvatné vzezření sester na plese, dům, který pozorovali z opačné strany rozpálené, ospalé ulice, aniž by tušili, že v něm dochází k postupnému rozpadu rodiny, jenž vyvrcholí vyhasnutím několika životů. Román dosáhl kultovního věhlasu a dočkal se také filmové podoby v režii Sofie Coppolové.


...dy panen jsou knihou vyvolávající vedle posmutnělých vzpomínek na vlastní vykročení do světa dospělosti také úvahy nad konstruováním obrazů druhých nikoli na základě toho, jací jsou, ale jací by podle obecného mínění být měli ... PŘEČTENO prosinec 2018 - YouTube ... . To jsou pouze dva z mnohých důvodů, proč chci znovu vidět film od Coppolové a ... Smrt panen je film, na němž je nejvíce opravdový jeho hluboký smutek. A možná jenom ten. Což nakonec nemusí být zrovna málo. (13.1.2007) všechny komentáře uživatele / Legas. Nádherný, poeticky mrazivý film s jedinou vadou na kráse - já nepochopil jeho smysl, pointu. Motivace je zřejmá, figurky jsou roze ... Sebevraždy panen - Jeffrey Eugenides | Databáze knih ... . A možná jenom ten. Což nakonec nemusí být zrovna málo. (13.1.2007) všechny komentáře uživatele / Legas. Nádherný, poeticky mrazivý film s jedinou vadou na kráse - já nepochopil jeho smysl, pointu. Motivace je zřejmá, figurky jsou rozestavěny, kostky ... Sebevraždy panen book. Read 9,084 reviews from the world's largest community for readers. Podmanivý příběh pozoruhodných, předčasně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY