Ohroženi hmyzem?: Neobvyklá setkání po 40 letech

Ohroženi hmyzem?: Neobvyklá setkání po 40 letech - Jan Žďárek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Žďárek
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ohroženi hmyzem?: Neobvyklá setkání po 40 letech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ohroženi hmyzem?: Neobvyklá setkání po 40 letech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Žďárek. Číst Ohroženi hmyzem?: Neobvyklá setkání po 40 letech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Záměrem autora je podat svědectví o pokrocích v poznávání života a chování hmyzu za posledních čtyřicet let od prvního vydání jeho úspěšné prvotiny Neobvyklá setkání. V důsledku prudkého technologického rozvoje výzkumných metod a nebývalého nárůstu počtu badatelských týmů se za tu dobu obraz našich šestinohých spoluobyvatel planety tak rozkošatěl a zpopularizoval, že neobvyklost setkávání s nimi se jaksi vytratila. Rozšířené vydání proto změnilo i titul tak, aby reflektoval celoživotní zkušenosti a osobní pohled entomologa veterána na předmět jeho zájmu, lásky i obdivu.


... setkání po 40 letech Jan Žďárek Nakladatel: Academia Internetové kníhkupectvo KNIHCENTRUM ... České televizní programy - tvprogram.iDNES.cz ... .SK ponúka knihy online, slovníky, mapy, učebnice a kalendáre. Ohroženi hmyzem? Neobvyklá setkání po 40 letech Záměrem autora je podat svědectví o pokrocích v po-znávání života a chování hmyzu za posledních čtyřicet let od prvního vydání jeho úspěšné prvotiny Neobvyklá setkání. V důsledku prudkého technologického rozvoje výzkumných metod a nebývalého nárůstu počt ... Alergie na hmyzí bodnutí - poradna ... - Tvojedoktorka.cz ... . V důsledku prudkého technologického rozvoje výzkumných metod a nebývalého nárůstu počtu bada- Nakupte knihy za dobré ceny v internetovém knihkupectví Kosmas.cz. Historie je plná zvláštních zvířecích příběhů. Kdysi jsme si mysleli, že úhoři se rodí v písku, že vlaštovky migrují na Měsíc a že medvědi se rodí jako beztvaré hroudy, které olizují matky. Ohroženi hmyzem? Jan Žďárek-10%. Kniha Básně autora starší generace. .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY