Sto jednoduchých tajemství, proč jsou pro

Sto jednoduchých tajemství, proč jsou pro - David Niven | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Niven
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sto jednoduchých tajemství, proč jsou pro.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sto jednoduchých tajemství, proč jsou pro ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Niven. Číst Sto jednoduchých tajemství, proč jsou pro Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, že lidé, kteří chovají psy, žijí šťastnější, delší a plnější život? Sociologové a veterinářijiž roky bádají nad pozitivními účinky, které mají psi na lidské zdraví a štěstí, a přesto jejich poznatky zůstávají skryté v téměř neznámých časopisech. David Niven, autor celosvětově úspěšné řady „100 jednoduchých tajemství“, shromáždil nejnovější a nejdůležitější informace o hlubokém vztahu člověka a jeho psího společníka. Ve své práci čerpal z více než tisíce těch nejlepších vědeckých studií. Své poznatky shrnul do stovky základních způsobů, jimiž psi pozitivně ovlivňují náš život, přičemž každé z těchto „jednoduchých tajemství“ doplnil pravdivým příběhem. Pokud tedy milujete svého psa – a věda praví, že ano – potom se pro vás tato kniha stane pravděpodobně nepostradatelnou.


...oduchých tajemství, proč jsou pro. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Jarní soutěž 2020 o 100 knih - pro veřejnost - Kvízy ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Odpověď na dotaz sto jednoduchých tajemství, proč jsou pro nás psi zdrojem štěstí pdf byla vyhledávána po prvé 10.11.2012 08:43 a naposledy 10.11.2012 08:49. Pokud máte další doplňující informace k dotazu sto jednoduchých tajemství, p ... 100 jednoduchých tajemství, proč jsou pro nás psi zdrojem ... ... .11.2012 08:43 a naposledy 10.11.2012 08:49. Pokud máte další doplňující informace k dotazu sto jednoduchých tajemství, proč jsou pro nás psi zdrojem štěstí pdf, napište nám do komentáře. Sto jednoduchých tajemství, proč jsou pro nás psi zdrojem štěstí - Niven David - Víte, že lidé, kteří chovají psy, žijí šťastnější, delší a plnější život? Sociologové a veteriná...SOUVISEJÍCÍ KNIHY