365 myšlenek o míru a naději

365 myšlenek o míru a naději - Helen Exley | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Helen Exley
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
365 myšlenek o míru a naději.pdf


Chcete si knihu přečíst?365 myšlenek o míru a naději ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helen Exley. Číst 365 myšlenek o míru a naději Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se zadíváte na inspirující ilustrace a začtete se do odkazů myslitelů celé lidské historii, okamžitě se budete cítit radostně, budete vyrovnaní a plní optimismu. Úžasné fotografi e zachycují přírodu v celé její velikosti, od moře přes stromy až k uklidňujícímu nebi. A to vše doprovázejí citáty pocházející od tak inspirativních velikánů, jako je Matka Teresa, Nelson Mandela, Marcel Proust, Oscar Wilde, Hermann Hesse, nebo Bob Dylan.


...lenek o míru a naději. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Poézia - Uniknihy.sk ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Zboží ze stejné kategorie - 365 myšlenek o míru a naději Zpráva Ikarovi Básnická prvotina, již desítky let časopisecky publikujícího autora, přináší verše ... 280 Kč 365 myšlenek o míru a naději | Helen Exley . 365 myšlenek o míru a naději | Když se zadíváte na ... knizniklub.cz - internetové knihkupectví ... ... 280 Kč 365 myšlenek o míru a naději | Helen Exley . 365 myšlenek o míru a naději | Když se zadíváte na inspirující ilustrace a začtete se do odkazů myslitelů celé lidské historii, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY