Brloh

Brloh - Katja Kettu | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Katja Kettu
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Brloh.pdf


Chcete si knihu přečíst?Brloh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katja Kettu. Číst Brloh Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jalmari je starý mládenec žijící poklidným pomalým životem. Bydlí se stařičkou matkou ve starém rozvrzaném dřevěném domě a zabíjí čas výrobou hodin ze stromových nádorů. Avšak pod nehybným povrchem je Jalmariho život plný dobrodružství: v duchu se stává mladým hrdinou, neporazitelným dobrodruhem, který se vydává na jednu tajnou misi za druhou. Když se do domu vetře sama Smrt, Jalmariho představy se srazí se zklamáními z minulosti. Brloh je úžasný grafický román Katji Kettu a Jana Anderssona, vyprávějící o souboji mezi silou fantazie a nemilosrdným sevřením vzpomínek. Podmanivý vizuální styl vytváří magické prostředí, které nedostanete z hlavy. „Vzrušující grafický román o osvobozující síle fantazie.“ Vydání knihy podpořila nadace FILI - Finnish Literature Exchange.


...nom mieste nájdete všetko čo potrebujete k svojmu pobaveniu ... Brloh (Pardubice District) - Wikipedia ... . Napríklad fanúšik Star Wars si vyberie od knihy, cez komiks, videohru, spoločenskú hru až po figúrku, luxusnú sošku, svetelný meč až tričko prakticky čokoľvek. Už nemusíte zháňať kade-tad Tvoj e-mail bude použitý iba na overenie e-mailovej adresy. Na základe tohto poskytnutia ti nebudeme zasielať žiadne obchodné zadelenia. BRLOH, Bratislava, Slovakia. 35K likes. Ulietame na videohr ... Obec Brloh ... . BRLOH, Bratislava, Slovakia. 35K likes. Ulietame na videohrách, drtíme Wowko, mastíme karty, čítame knižky, čucháme farbu komiksov, zbierame figúrky,... 12.2k Followers, 496 Following, 955 Posts - See Instagram photos and videos fro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY