Místo snění

Místo snění - David Lynch, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Lynch,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Místo snění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Místo snění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Lynch,. Číst Místo snění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Unikátní kombinace biografie a memoáru dokazuje, že ani kniha o životě a díle geniálního režiséra Davida Lynche nemůže být obyčejná. Vůbec poprvé odkrývá okolnosti zrodu jeho smělých filmových vizí a nabízí klíč k interpretaci kultovních děl, jako jsou Twin Peaks, Sloní muž, Mazací hlava, Lost Highway, Modrý samet nebo Mullholland Drive. Životopis napsala novinářka Kristine McKennová na základě více než stovky rozhovorů s Lynchovými přáteli, rodinnými příslušníky, bývalými manželkami, herci, agenty, hudebníky a dalšími spolupracovníky. Do textu však vstupuje sám Lynch svými upřímnými a často překvapivými komentáři, takže kniha pohltí nováčky i lynchovské fanatiky.


...sto snění. Nelze komentovat (až kniha vyjde) ... Bedario.cz - Místo pro dokonalé snění, to je vaše ložnice ... . Zatím můžete využít Diskuzi. Doporučujeme. A přesto říci životu ano. My děti ze stanice ZOO. Lucidní snění (bdělý, vědomý spánek nebo „jasný sen") je pojmenování pro stav, kdy si spící člověk uvědomí, že sní a to mu dá možnost svůj sen vědomě a bez omezení (záleží na jednotlivých dispozicích) ovládat.Lidé co lucidní snění mají, zažijí tu danou situaci jako v reálném životě. (Lucidní snění se dá navodit i pomocí rů ... Lobelia - Home | Facebook ... . (Lucidní snění se dá navodit i pomocí různých metod). 525 Kč Místo snění | David Lynch,Kristine McKennová . Místo snění | Unikátní kombinace biografie a memoáru dokazuje, že ani kniha o životě a díle geniálního režiséra Davida Lynche nemůže být obyčejná. Vůbec poprvé odkrývá okolnosti zrodu jeho sm...SOUVISEJÍCÍ KNIHY