Praktický judaismus: Rav Jisrael Meir Lau

Praktický judaismus: Rav Jisrael Meir Lau - Rav Jisrael Meir Lau | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rav Jisrael Meir Lau
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Praktický judaismus: Rav Jisrael Meir Lau.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praktický judaismus: Rav Jisrael Meir Lau ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rav Jisrael Meir Lau. Číst Praktický judaismus: Rav Jisrael Meir Lau Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se zabývá praktickými záležitostmi života praktikujících Židů jako je kašrut, manželství, modlitby, svátky atd. Nejde však jen o jakýsi "návod" či přehled halachického práva, vše je doplněno také zdůvodněními a komentáři této velké rabínské autority. Kniha obsahuje i texty věnující se specifikám judaismu a židovské ortopraxe, odpovídá ale i na mnoho běžných laických otázek, mj.: důvody nošení pokrývky hlavy ortodoxních Židů, zdůvodnění minjanu, příkaz umýt si ruce před jídlem apod.


...ký judaismus Autor: Meir Lau, Rav Jisrael Nakladatel: P3K EAN: 9788087343098 ISBN: 978-80-87343-09-8 Překlad: Blažek, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 400 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2012 (1 ... Praktický judaismus. Rav Jisrael Meir Lau - Rav Jisrael ... ... . vydání) Praktický judaismus Rav Jisrael Meir Lau. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Abeceda péče o psa: Bohatství rad a nápadů Heike Schmidt-Rögerová kniha online Rav Jisrael Meir ... Kniha Praktický judaismus - Rav Jisrael Meir Lau ... ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Abeceda péče o psa: Bohatství rad a nápadů Heike Schmidt-Rögerová kniha online Rav Jisrael Meir Lau - Rav Jisrael Meir Lau - P3K, porovnání cen z in...SOUVISEJÍCÍ KNIHY