Dívka v přestrojení

Dívka v přestrojení - Greer Macallister | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Greer Macallister
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívka v přestrojení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dívka v přestrojení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Greer Macallister. Číst Dívka v přestrojení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pro první ženu najatou Pinkertonovou detektivní agenturou je těžké se setkat s respektem, avšak nikoliv s nebezpečím.Během bouřlivých let americké občanské války nabízejí ženám ulice Chicaga převážně nebezpečí a zmar – pokud tou ženou není Kate Warnová, první členka Pinkertonovy detektivní kanceláře a zoufalá vdova s mnoha schopnostmi.Kate pracuje na utajených operacích a je schopná proniknout do podsvětí způsoby, o kterých se jejím kolegům ani nesnilo. Během živého děje hrdinka střídá jedno přestrojení za druhým. Vystupuje jako svůdkyně, sestra prezidenta Lincolna nebo prodavačka klenotů, podle toho, v jakém prostředí byl trestný čin spáchán a kdo ho má na svědomí.Příběh je inspirován skutečnou postavou Kate Warnové a její prací pro americkou národní detektivní kancelář. Tento svižný román sleduje cestu první ženské detektivky během nejvýznamnějších časů amerického národa v době krize. Přivádí k životu naprosto nezávislou ženu, jejíž zapomenuté triumfy pomohly zachránit osud země.


... přestrojení od Greer Macallister v KNIHCENTRUM ... Naše nakladatelství ... .CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Kniha Dívka v přestrojení. Nelze komentovat (až kniha vyjde). Zatím můžete využít Diskuzi. Štítky. pro dívky pro dospívající mládež (young adult) Autor knihy. Greer Macallister americká. Kniha Dívka v přestrojení je v. Chci si koupit: 1x: Táto stránka používa cookies. Údaje v nich uložené sa používajú jednak ... Dívka v přestrojení - Macallister Greer - knihkupectví ... ... . Údaje v nich uložené sa používajú jednak na bežné fungovanie stránky (napr. prihlásenie) a jednak nám pomáhajú poskytovať lepšie služby. Niektoré údaje v cookies zdieľame aj s tretími stranami (napr. pri vyhodnocovaní návštev...SOUVISEJÍCÍ KNIHY