Gabrielův slib: Hříšné odstíny vášně

Gabrielův slib: Hříšné odstíny vášně - Sylvain Reynard | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sylvain Reynard
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Gabrielův slib: Hříšné odstíny vášně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Gabrielův slib: Hříšné odstíny vášně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sylvain Reynard. Číst Gabrielův slib: Hříšné odstíny vášně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtvrtý díl úspěšné série Sylvaina Reynarda o vysokoškolském profesoru Gabrielovi a jeho lásce Julii začíná narozením jejich dcery. Oba si slíbili, že budou těmi nejlepšími rodiči, a vše vypadalo jako jeden krásný sen – až do okamžiku, kdy Gabriel dostal nabídku na prestižní pracovní místo, za nímž by se muset stěhovat do Evropy. Přijme Gabriel pozvání přednášet v Edinburghu a nechá Julianne s Clare bezbranné v Bostonu, nebo se vzdá životní šance, aby zůstal se svými blízkými?


...abrielův slib . 12,79 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Gabrielův Očistec - Hříšné odstíny vášně - Sylvain Reynard ... ... ... Gabrielův slib Hříšné odstíny vášně . Sylvain Reynard; Sylvain Reynard . 4,5 . Sledovať autora . Cizojazyčná literatura Novely, povídky, antologie Romány Sci-fi, fantasy, horory. Všetky knihy autora . XYZ, 2020 ... Hříšné odstíny vášně. Čtvrtý díl úspěšné série Sylvaina Reynarda o vysokoškolském profesoru Gabrielovi a jeho lásce Julii začíná narozením jejich dcery. Oba si slíbili, že budou těmi nejlepšími rodiči, a vše vypadalo ja ... Hříšné odstíny vášně: Gabrielova trilogie Box 1-3 ... ... . Oba si slíbili, že budou těmi nejlepšími rodiči, a vše vypadalo jako jeden krásný sen - až do okamžiku, kdy Gabriel dostal nabídku na prestižní pracovní ... Gabrielův slib Hříšné odstíny vášně. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY