Stopy minulosti: Dunmor Castle

Stopy minulosti: Dunmor Castle - Kathryn Taylor | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kathryn Taylor
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Stopy minulosti: Dunmor Castle.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stopy minulosti: Dunmor Castle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kathryn Taylor. Číst Stopy minulosti: Dunmor Castle Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na příkaz svého šéfa se mladá designérka Lexie vydává na sever Irska, aby se ujala renovace sídla Dunmor Castle. Panská usedlost a její okolí jí však připadají důvěrně známé, i když si nevzpomíná, že by se tady už někdy ocitla. Lexie, která vyrůstala jako sirotek, se již dlouhou dobu snaží dozvědět něco o své minulosti. Jenže místo objasnění přicházejí noční můry. Pomoc najde překvapivě tam, kde by ji čekala nejméně, totiž u největšího konkurenta svého šéfa. Podaří se jí odhalit dávné tajemství? A najde nakonec útěchu a klid?


...Koupit eknihu. Na příkaz svého šéfa se mladá designérka Lexie vydává na sever Irska, aby se ujala renovace sídla Dunmor Castle ... Všechny kategorie - luxor.cz ... . Panská usedlost a její okolí jí však připadají důvěrně známé, i když si nevzpomíná, že by se tady už někdy ocitla. Stopy minulosti Kathryn Taylor. ... Na příkaz svého šéfa se mladá designérka Lexie vydává na sever Irska, aby se ujala renovace sídla Dunmor Castle. Panská usedlost a její okolí jí však připadají důvěrně známé, i když si nevzpomíná, že by se tady už někdy ocitla. L ... Hrad Dunmor: Stopy minulosti - Kathryn Taylor | Databáze knih ... . Panská usedlost a její okolí jí však připadají důvěrně známé, i když si nevzpomíná, že by se tady už někdy ocitla. Lexie, která vyrůstala jako sirotek, se již dlouhou ... Srovnání cen Stopy minulosti Dunmor Castle. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 240 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj le...SOUVISEJÍCÍ KNIHY