Výraz emocí u člověka a u zvířat

Výraz emocí u člověka a u zvířat - Charles Darwin | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Charles Darwin
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Výraz emocí u člověka a u zvířat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Výraz emocí u člověka a u zvířat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charles Darwin. Číst Výraz emocí u člověka a u zvířat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha představuje Darwinův hlavní příspěvek k dějinám psychologie 19. století a zároveň čtenářsky přístupný úvod do jeho pojetí evoluce.Darwin spojuje mentální stavy s koordinací pohybů; rozdíl mezi lidmi a zvířaty mnohdy spočívá v tom, že u lidí se jedná o symbolické náznaky, které byly u jejich zvířecích předků míněny doslova (například pohrdání a hnus jsou spojeny s pohyby, jejichž původním cílem bylo vyhnout se odpornému zápachu)


...emocí u člověka a u zvířat, O vzniku druhů přírodním výběrem a O původu člověka sú pravdepodobne tri Darwinove najdôležitejšie knihy, ktorými obhajuje svoju teóriu evolúcie, a dokazuje, že sme všetci z tej istej ríše - živočíšnej ... Mimika - Wikipedie ... . Keď si uvedomíme, aký humbuk z tohto faktu robili fanatickí kresťania ... Kupte knihu Výraz emocí u člověka a u zvířat (Charles Darwin) s 9 % zľavou za 16.90 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 16 miliónov titulov. Výraz emocí u člověka a u zvířat Autor: Darwin, Charles Nakladatel: Portál EAN ... Charles Darwin - Výraz emocí u člověka a u zvířat | Spálená 53 ... .90 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 16 miliónov titulov. Výraz emocí u člověka a u zvířat Autor: Darwin, Charles Nakladatel: Portál EAN: 9788026215837 ISBN: 978-80-262-1583-7 Překlad: Král, Josef a Příhoda, Václav Popis: 1× kniha, brožovaná, 398 stran, česk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY