Jedno obyčejný léto

Jedno obyčejný léto - Jillian Tamaki, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jillian Tamaki,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedno obyčejný léto.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jedno obyčejný léto ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jillian Tamaki,. Číst Jedno obyčejný léto Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dívky Rose a Windy se setkávají vždy jednou za rok, protože jejich rodiny tráví prázdniny na stejném místě u oceánu. Tohle léto vypadá jako každé jiné, ale hodně se toho během něj změní. V melancholickém komiksu vyvedeném pouze ve fialových tónech se jako příliv a odliv střídají různé linie vyprávění: Sledujeme společný bezstarostný čas Rose a Windy, manželskou krizi rodičů jedné z nich a příhody party náctiletých, která se schází kolem místní sámošky, kde si dívky půjčují nepřístupné filmy jako Texaský masakr motorovou pilou nebo Noční můra v Elm Street. Dívky tak poznávají, že součástí světa dospělých jsou složitější problémy než skákání do vln, že pubertáci mají milostné vztahy, že rodiče se můžou rozvést. Rose a Windy začínají přemýšlet o budoucnosti a uvědomují si, že se samy změní duševně i fyzicky.


...obyčejný léto Jillian Tamaki, Mariko Tamaki ... Nejlepší tvarohový koláč s výbornou chutí a jednoduchou ... ... . Běžná cena: 399 Kč ... Jedno obyčejný léto Autor: Jillian Tamaki ... Tohle léto vypadá jako každé jiné, ale hodně se toho během něj změní. V melancholickém komiksu vyvedeném pouze ve fialových tónech se jako příliv a odliv střídají různé linie vyprávění: Sledujeme společný bezstarostný čas Rose a Windy, manželskou krizi rodičů jedné ... „Jedno obyčejný léto" si užijeme už ... Ediční plán na první pololetí 2020 by Nakladatelství ... ... ... „Jedno obyčejný léto" si užijeme už v červnu alespoň v komiksu. Kreslířka Jillian Tamaki posvětila lettering a radíme se s ní o papíru i konkrétním odstínu... Komiksový román Jedno obyčejný léto (2014) od sehraných sestřenic Mariko Tamaki a Jillian Tamaki dokonale zachytil bezčasí mezi dětstvím a dospělostí. Hlavními hrdinkami jsou dívky Rose a Windy, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY