Sedm rozchodů Amy a Craiga

Sedm rozchodů Amy a Craiga - Don Zolidis | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Don Zolidis
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedm rozchodů Amy a Craiga.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedm rozchodů Amy a Craiga ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Don Zolidis. Číst Sedm rozchodů Amy a Craiga Online je nyní tak snadné!

POPIS


To nejhorší v Craigově životě je zároveň tím nejlepším: Amy. Amy a Craig jsou tím nejméně pravděpodobným párem, jaký si dokázali představit. Samotářský Craig se s kamarády stýká pouze při hraní Dračího doupěte, zatímco krásná a inteligentní Amy je všemi oblíbenou předsedkyní hned několika studentských útvarů.Přesto však tito dva skončí spolu. Dokud se ovšem Amy s Craigem nerozejde. Potom se k sobě vrátí a rozejdou se znovu. A tak stále dokola a dokola – dohromady sedmkrát…Amy a Craiga čeká poslední rok na střední škole a zatímco zodpovědnost dospělého života se neodvratně blíží, jejich životy rozvíří bouřlivý vztah plný rozcházení a scházení připomínající kaleidoskop radosti, bolesti i smíchu.Z podobně rozmanitých dojmů se skládá i samotný příběh, hořkosladké a tragikomické vyprávění, ve kterém autor s cynicky vtipným nadhledem barvitě líčí strasti i slasti zážitku první lásky a poutá jím čtenáře až do poslední strany.


...rší v Craigově životě je zároveň tím nejlepším: Amy ... Naše nakladatelství ... . Amy a Craig jsou tím nejméně pravděpodobným párem, jaký si dokázali představit. Samotářský Craig se s kamarády stýká pouze při hraní Dračího doupěte, zatímco krásná a inteligentní Amy je... VOĽNÝ ČAS Beletria Sedm rozchodů Amy a Craiga. Sedm rozchodů Amy a Craiga. Don Zolidis. King Cool , 2020 . Bežná cena: 18,75 € Naša cena: 17,81 € (ušetríte: 5%) Študenti: 16,50 € (ušetríte: 12% ... To nejhorší v Craigově životě je zároveň tím nejl ... Kniha "Sedm rozchodů Amy a Craiga" ... ... To nejhorší v Craigově životě je zároveň tím nejlepším: Amy. Amy a Craig jsou tím nejméně pravděpodobným párem, jaký si dokázali představit. Samotářský Craig se s kamarády stýká...SOUVISEJÍCÍ KNIHY