sexonline #1: Mamánci a jiná individua

sexonline #1: Mamánci a jiná individua - Anela Vlk | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anela Vlk
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
sexonline #1: Mamánci a jiná individua.pdf


Chcete si knihu přečíst?sexonline #1: Mamánci a jiná individua ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anela Vlk. Číst sexonline #1: Mamánci a jiná individua Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co je vlastně tato knížka, povídka, novela nebo román? Ne, ani jedno, jen soupis osobních zážitků pro všechny, kteří se z jakéhokoli důvodu ocitli sami a ztracení uprostřed sexuální evoluce nové doby „seznamování online“. „A zase sama. Pokolikáté? Ptám se sebe a svého novodobého online okolí, jak se v dnešní době může matka samoživitelka seznámit s normálním chlapem pro společný život? V baru? V restauraci? Na kurzu vaření, když mu ten kurz pro jeho novodobou vášeň zaplatila manželka? Ve městě během čekání na tramvaj, kde se lidi štítí navzájem se byť jen oslovit? Jsem rozvedená, tudíž svobodná, na svůj věk údajně atraktivní a udržovaná blondýna s modrozelenýma očima, váhou v normálu, sportovní postavy, prostě žádná selka nebo teta z vesnice. Přece to nezabalím, na sexuální důchod se ještě necítím a předčasný vzhledem k mému apetitu ani nehrozí…“ Ale naděje umírá poslední!


...ine #1 od Anela Vlk v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup ... Kudlanka - VYCHYTRALÝ SYNÁČEK "ABSOLVENT" ... ... sexonline #1 Mamánci a jiná individua - sckn.cz ... ine #1 od Anela Vlk v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Co je vlastně tato knížka, povídka, novela nebo román? Ne, ani jedno, jen soupis osobních zážitků pro všechny, kteří se z jakéhokoli důvodu ocitli sami a ztracení uprostřed sexuální evoluce nové doby... sexonline #1 Mamánci a jiná individua Co je vlastně tato knížka, povídka, novela nebo román? Ne, ani jedno, jen soupis osobních zážitků pro všec...SOUVISEJÍCÍ KNIHY