Křížovka života: Moudrost orientální medicíny a dnešek

Křížovka života: Moudrost orientální medicíny a dnešek - Josef Jonáš | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Jonáš
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Křížovka života: Moudrost orientální medicíny a dnešek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Křížovka života: Moudrost orientální medicíny a dnešek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Jonáš. Číst Křížovka života: Moudrost orientální medicíny a dnešek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha naplnila (a v mnohém předčila) má očekávání s ohledem k informacím, které jsem získal o přístupu MUDr.Jonáše k nemocnému člověku. Po přečtení knihy a porovnání přístupu 'klasické medicíny' a přístupu autora k jednotlivým onemocněním (a obecně k nemocnému organismu) dojde čtenář k závěru, že 'klasický' lékař léčí symptomy či následky nemoci; u MUDr.Jonáše se setkáme s komplexním přístupem k člověku (jeho životnímu stylu, stravě, chování apod.), přičemž prevence je základ k udržení zdravého těla i ducha.


...onáš - Křížovka života Křížovka života: Moudrost orientální medicíny a dnešek ... Křížovka života (Josef Jonáš; Magdalena Martínková ... ... . Josef Jonáš Nakladatel: Eminent 2001 ... Křížovka života Moudrost orientální medicíny a dnešek. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata ... Všechny informace o produktu Kniha Křížovka života, Moudrost orientální medicíny a dnešek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Křížovka života, Moudrost orientální medicíny a dnešek. Moudrost orientální medicíny a dnešek. STAV: drobně odřené a zašpiněné desky. 7 ... Křížovka života (moudrost orientální medicíny a dnešek) ... . Moudrost orientální medicíny a dnešek. STAV: drobně odřené a zašpiněné desky. 7/10 (Pěkný stav, mírná poškození) Ilustrace. Jaroslav Pospíšil. Kategorie. Esoterika, Alternativní medicína, Mystika, Astrologie. ... Křížovka života. 30 Kč ... Moudrost orientální medicíny a d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY