Encyklopedie politiky

Encyklopedie politiky - Karel Žaloudek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Žaloudek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Encyklopedie politiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Encyklopedie politiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Žaloudek. Číst Encyklopedie politiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí, přepracované a aktualizované vydání knížky, která v téměř 2 000 heslech podává základní informace o politických směrech, stranách, státních a vládních systémech, politických institucích, volebních systémech, mezinárodních vztazích, dohodách, organizacích atd. Zabývá se i výkladem politologických pojmů a základními právními termíny, které mají souvislost s politikou. Obsahuje přehledy výsledků voleb a složení parlamentů vybraných států, chronologické přehledy, statistické a další údaje. Jmenný rejstřík přináší základní data o více než 1 000 státnických a stranických představitelích a dalších osobnostech. Jedná se o vítanou pomůcku pro přijímací zkoušky i studium na řadě vysokých škol.


...edie politiky. Čtenářské recenze (1) Recenze v médiích (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Encyklopedie politiky - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Tuto knihu jsem si koupil s tím, že mi bude velice nápomocna při mém studiu na FSS MU. ... Encyklopedie politiky Karel Žaloudek Nakladatel: Libri 2004 Kniha: Encyklopedie politiky (K. Žaloudek). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Hospodářskou politiku můžeme obecně chápat jako přístup státu (vlády) k ekonomice své země. Jedná se o činnost, při které se nositelé hospodářské politiky (zákonodárné instituce - parlament, vládní instituce - vláda, ... Encyklopedie politiky - Portaro - library catalog ... . Jedná se o činnost, při které se nositelé hospodářské politiky (zákonodárné instituce - parlament, vládní instituce - vláda, emisní banka, instituce vytvářející tržní prostředí, soudní instituce, apod.), za využití celé řady nástrojů a s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY