Poslední dny Charlese Baudelaira

Poslední dny Charlese Baudelaira - Bernard-Henri Lévy | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bernard-Henri Lévy
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední dny Charlese Baudelaira.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslední dny Charlese Baudelaira ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernard-Henri Lévy. Číst Poslední dny Charlese Baudelaira Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hlavní postavou tohoto románu-životopisu, který vychází nejen ze všech známých faktů, ale i požadavků básnické imaginace, je opravdu autentický Charles Baudelaire. Autor knihy se opírá o vizi Baudelaira vyhnance, přesvědčeného o svém celoživotním krachu, líčí okolnosti básníkova života a poslání literatuty s maximální svobodou.(Výhradní distribuce: KOLPORTÉR, Kralupská 2/47, Praha 6 - Ruzyně, tel./fax 02/301 89 23)


...í dny Charlese Baudelaira Autor: Lévy, Bernard-Henri Nakladatel: Jota EAN: 9788085617764 ISBN: 80-85617-76-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 283 stran, česky ... PDF Charles Baudelaire ... ... Charles Pierre Baudelaire [šárl bodlér] (9. dubna 1821 Paříž - 31. srpna 1867 Paříž) byl francouzský básník a překladatel, první z řady tzv. prokletých básníků.Jeho básnické dílo mělo zásadní vliv na rozvoj moderní poezie a inspirovalo mnoho dalších básníků (např. Hlavní postavou tohoto románu-životopisu, který vychází nejen ze všech známých faktů, ale i požadavků básnické imaginace, je opravdu autentic ... Bernard-Henri Lévy - Wikipedie ... . Hlavní postavou tohoto románu-životopisu, který vychází nejen ze všech známých faktů, ale i požadavků básnické imaginace, je opravdu autentický Charles Baudelaire. Autor knihy se opírá o vizi Baudelai...SOUVISEJÍCÍ KNIHY