Televizní zprávy - psychický nátlak?

Televizní zprávy - psychický nátlak? - Ivan Vágner | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Vágner
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Televizní zprávy - psychický nátlak?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Televizní zprávy - psychický nátlak? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Vágner. Číst Televizní zprávy - psychický nátlak? Online je nyní tak snadné!

POPIS


a musím říct, že ač je knížka už poměrně zastaralá(sám vágner v ní říká, že není nic staršího než včerejší zpráva a psát o zprávách v současnosti je vždy trochu ošidné, např. kvalita zpráv na čt šla jistě od dob napsání knihy značně nahoru),tak oceňuji to, že srozumitelně a jasně uvádí do problematiky zkreslování našeho pohledu na svět prostřednictvím televizního zpravodajství, u kterého podle něho jde především o příběh a schopnost zaujmout, a až na druhém místě je nutnost informovat.


... zprávy - psychický nátlak? Autor: Vágner, Ivan Nakladatel: Argo EAN: 9788072031603 ISBN: 80-7203-160- Popis: 1× kniha, brožovaná, 149 stran, česky Rok vydání: Autor charakterizuje význam, postupy, resonanci a míru zkreslení skutečnosti u televizních zpráv ... Televizní zprávy - psychický nátlak? - Vágner Ivan ... ... . Rozebírá týden, tj. sedm hlavních večerních zpravodajských pořadů na ČT 1, Nově a Premiéře. Od těchto konkrétních "zpracování skutečnosti" se odráží jeho reflexe etická, sociologická i profesionální. Pražská skupina školní etnografie, Psychický vývoj dítěte od 1. do 5. třídy, Karolinum, 2005; Richard Jedlička, Psychický vývoj dítěte a výchova - Jak porozumět socializačním obtížím, Grada, 2017; Ivan Vágner, Televizní zprávy - psychický nátla ... psychický teror ve vztahu - Partnerská psychologická ... ... . Pražská skupina školní etnografie, Psychický vývoj dítěte od 1. do 5. třídy, Karolinum, 2005; Richard Jedlička, Psychický vývoj dítěte a výchova - Jak porozumět socializačním obtížím, Grada, 2017; Ivan Vágner, Televizní zprávy - psychický nátlak?, Argo, 1997; Miloš Maixner, Psychický pokus, Sfinx - Bohumil Janda, 1922 Kniha: Tel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY