Sám sobě prorokem: Kniha o věšteckém umění

Sám sobě prorokem: Kniha o věšteckém umění - Claude de Saint Martin | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Claude de Saint Martin
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sám sobě prorokem: Kniha o věšteckém umění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sám sobě prorokem: Kniha o věšteckém umění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Claude de Saint Martin. Číst Sám sobě prorokem: Kniha o věšteckém umění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha, umožňující každému nahlédnout do vlastní budoucnosti. Autor se celý svůj život zabýval numerologií – naukou o významu čísel v přírodě a v životě člověka. Své umění vtělil do knihy, která umožňuje každému čtenáři, aby na základě číselné hodnoty svého jména, jména své matky a dne, kdy je kladena otázka, odvodil věštbu. Aby se čtenář nemusel zabývat dlouhými a obtížnými výpočty, sestrojil řadu tabulek, v nichž se postupně výsledek vyhledá. Knížka může posloužit jak k zábavě, tak i k pokusům o vážnější práci.


...bě prorokem: Kniha o věšteckém uměn ... Kniha liny - bazar - Bazoš.cz ... ... Své umění vtělil do knihy, která umožňuje každému čtenáři, aby na základě číselné hodnoty svého jména, jména své matky a dne, kdy je kladena otázka, odvodil věštbu. Aby se čtenář nemusel... Kniha: Sám sobě prorokem -- Kniha o věšteckém umění - Claude de Saint Martin. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny na ... Jaroslav Kofroň Učebnice intonace a rytmu - backziseti ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (Sibyliny věštby : kniha o věšteckém umění) Předmětná hesla Věštění ... Sám sobě prorokem - Kniha o věšteckém umění Kniha, umožňující každému nahlédnout do vlastní budoucnosti. Autor se celý svůj život zabýval numerologií - naukou o významu čísel v přírodě a v životě člověka. Sám sobě prorokem Kniha o věšteck...SOUVISEJÍCÍ KNIHY