Knihy a osudy

Knihy a osudy - Julius Firt | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Julius Firt
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Knihy a osudy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Knihy a osudy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julius Firt. Číst Knihy a osudy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Paměti významného politika, nakladatele a podnikatele, který se do dějin knižní kultury zapsal mimo jiné jako ředitel předválečného nakladatelství Borový. Měl příležitost stýkat se s velkými osobnostmi české literatury, jako například s Karlem Čapkem, Ferdinandem Peroutkou, Karlem Poláčkem, a podal o tom znamenité, životně moudré svědectví, které mělo oprávněný úspěch při svém vydání v exilu. Kniha patří k tomu nejlepšímu, co česká memoárová literatura nabízí.


...rm: Personal correspondence: Additional Physical Format: Online version: Firt, Julius ... Osudy a běsy | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Knihy a osudy. Köln] Index [1972] (OCoLC)579167354: Document Type: Genre/Form: Criticism, interpretation, etc: Additional Physical Format: Online version: Firt, Julius, b. 1897. Knihy a osudy. V Brně : Atlantis, 1991 Kniha: Knihy a osudy - Julius Firt. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouz ... Knihy podle skutečných událostí | Knihy Dobrovský ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Knihy a osudy. Julius Firt. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY