KBSE / OBSEminulost, přítomnost, perspektivy

KBSE / OBSEminulost, přítomnost, perspektivy - Vladimír Leška | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Leška
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
KBSE / OBSEminulost, přítomnost, perspektivy.pdf


Chcete si knihu přečíst?KBSE / OBSEminulost, přítomnost, perspektivy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Leška. Číst KBSE / OBSEminulost, přítomnost, perspektivy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Řešení klíčového problému, jak nastolit evropskou bezpečnost po rozpadu sovětského bloku, převzala na sebe Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě, která vznikla po řadě multilaterálních jednání. Autor ve své práci sleduje vznik a vývoj této instituce, její činnost a néplň jednotlivých konferencí, kde se řešily ožehavé otázky legitimity zásahu do záležitostí státu zejména v souvislosti s balkánskými událostmi.


...ešení klíčového problému, jak nastolit evropskou bezpečnost po rozpadu sovětského bloku, převzala na sebe Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě, která vznikla po řadě multilaterálních jednání ... DOC Zartman, I - iDNES.cz ... . KBSE / OBSE minulost, přítomnost, perspektivy Vladimír Leška Nakladatel: Karolinum 1997 269 Kč KBSE / OBSE minulost, přítomnost, perspektivy | Vladimír Leška . KBSE / OBSE minulost, přítomnost, perspektivy | Řešení klíčového problému, jak nastolit evropskou bezpečnost po rozpadu sovětského bloku, převzala na sebe Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě, která vznikla po řadě multilaterálních jednání. Řešení klíčového problému, jak nastolit evropskou bezpečnost po rozpadu sovětského bloku, převzala na sebe Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě, kter ... Základní informace o OBSE | Stálá mise České republiky při ... ... . Řešení klíčového problému, jak nastolit evropskou bezpečnost po rozpadu sovětského bloku, převzala na sebe Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě, kter...SOUVISEJÍCÍ KNIHY