Karma Cola: Výprodej tajemného Orientu

Karma Cola: Výprodej tajemného Orientu - Gíta Mehta | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gíta Mehta
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Karma Cola: Výprodej tajemného Orientu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Karma Cola: Výprodej tajemného Orientu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gíta Mehta. Číst Karma Cola: Výprodej tajemného Orientu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Gíta Mehta pochází z Indie a později studovala jak v Indii, tak v anglickém Cambridge. Dlouhá léta se zabývá tematikou střetu západní a východní kultury, podílela se na natáčení několika dokumentů a píše na toto téma knihy. Karma cola už je v této oblasti klasickým dílem. Západní svět začala Indie masově v 70. letech přitahovat a Gíta Mehta napsala tuto esejistickou knihu jako jakéhosi kulturního průvodce pro všechny zájemce ze Západu o Východ. Humornou formou v ní demýtizuje velká očekávání západních duchovních turistů. Vzhledem k značné popularitě českých zájezdů do Indie a okolí může tato kniha i naše objevitele Východu na leccos připravit.


...y informace o produktu Kniha Karma Cola -- Výprodej tajemného Orientu - Mehta Gíta, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Karma Cola -- Výprodej tajemného Orientu - Mehta Gíta ... Karma rodiny. Astrologická rodinná terapie (2002) | Aukro ... . Kniha: Karma Cola -- Výprodej tajemného Orientu - Gíta Mehta. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Karma-Cola není ani umění, ani literatura faktu, ani reportáž. Je to spíš sbírka esejů, v níž pisatelka n ... Karma Cola: Výprodej tajemného Orientu - KOSMAS.cz ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Karma-Cola není ani umění, ani literatura faktu, ani reportáž. Je to spíš sbírka esejů, v níž pisatelka nabízí svůj pohled na vztahy Východ - Západ. Jde o pohled in...SOUVISEJÍCÍ KNIHY