Přechod čarodějů

Přechod čarodějů - Taisha Abelarová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Taisha Abelarová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přechod čarodějů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přechod čarodějů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Taisha Abelarová. Číst Přechod čarodějů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Před více než dvaceti lety Carlos Castaneda uchvátil miliony čtenářů vylíčením svých zkušeností se světem odlišné reality, do nějž jej zasvětil indiánský brujo, čaroděj don Juan. Souputnice Carlose Castanedy, antropoložka Taisha Abelarová, která byla zasvěcována čarodějkami don Juanovy skupiny, popisuje vlastní náročnou přípravu na přechod čarodějů. Autorka zasvětila svůj život praktikování přísné disciplíny, kterou pro nedostatek vhodnějších názvů nazýváme čarodějstvím. V knize popisuje své učednické období pod vedením indiánských čarodějů z Mexika a dopodrobna líčí jednotlivá stadia čarodějského učení pro stopaře a čarodějské techniky. Na konci šedesátých let se při cestování Mexikem setkala v Arizonských horách s Clarou Grauovou, která se stala její průvodkyní po světě čarodějů. Pod jejím vedením Taisha započala dlouhodobý fyzický a duševní trénink, jehož cílem je zrušení naučených způsobů vnímání a sklonů, které nás vězní uvnitř hranic normálního každodenního světa a brání nám vstoupit do jiných dosažitelných světů. Přechod čarodějů krok za krokem barvitě vykresluje tuto duchovní cestu a dává nám určitou představu o tom, s jakými výzvami a riziky se žena-čarodějka musí střetnout.


...ce Carlose Castanedy, antropoložka Taisha Abelarová, která byla zasvěcována čarodějkami don Juanovy skupiny, popisuje vlastní náročnou přípravu na přechod čarodějů ... Přechod čarodějů - Taisha Abelarová — Kniha.cz ... . Autorka zasvětila svůj život praktikování přísné disciplíny, kterou pro nedostatek vhodnějších názvů nazýváme čarodějstvím. Přechod čarodějů Autor: Abelarová, Taisha Nakladatel: Rybka Publishers EAN: 9788086182353 ISBN: 80-86182-35-5 Originál: The Sorcerer´s Crossing Překlad: Hulvová, Zuzana Popis: 1× kniha, vázaná, 278 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 2000 (1. vydání) Souputnice Carlose Castanedy, antropoložka Taisha Abelarová, která byla zasvěcována čarodějkami don Juanovy skupiny, popisuje vlastní náročnou přípravu na ... Kniha: Přechod čarodějů (Taisha Abelarová) | Martinus ... . vydání) Souputnice Carlose Castanedy, antropoložka Taisha Abelarová, která byla zasvěcována čarodějkami don Juanovy skupiny, popisuje vlastní náročnou přípravu na přechod čarodějů. Autorka zasvětila svůj živo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY