Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku / 2.díl H-Kole

Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku / 2.díl H-Kole - Karel Kuča | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Kuča
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku / 2.díl H-Kole.pdf


Chcete si knihu přečíst?Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku / 2.díl H-Kole ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Kuča. Číst Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku / 2.díl H-Kole Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl encyklopedie, který zahrnuje všechny současné, bývalé i zaniklé městské lokality v rozmezí písmen H-Kole a představuje jejich historický, architektonický a urbanistický vývoj. Publikace zachycuje jak dosavadní, vesměs obtížně dostupné a především roztroušené údaje (první zmínky o lokalitě, proměny názvů, počet a národnostní složení obyvatel, počet domů, historická privilegia, významné stavby a události, údaje o dopravě, průmyslu, katastrofách atd.), tak především přináší unikátní historicko-urbanistický vývoj každé lokality.


... a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku / 2 ... Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku / 2.díl ... ... ... Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku / 7 ... ... a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku / 2.díl H-Kole Autor: Kuča, Karel Nakladatel: Libri EAN: 9788085983142 ISBN: 80-85983-14-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 938 stran, česky Rozměry: 21 × 27 cm Rok vydání: 2000 při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete...SOUVISEJÍCÍ KNIHY