Otevřená minulost: Autobiografická sociologie státního socialismu

Otevřená minulost: Autobiografická sociologie státního socialismu - Zdeněk Konopásek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Konopásek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Otevřená minulost: Autobiografická sociologie státního socialismu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Otevřená minulost: Autobiografická sociologie státního socialismu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Konopásek. Číst Otevřená minulost: Autobiografická sociologie státního socialismu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha představuje biografický výzkum v neobvyklém sociologickém projektu SAMISEBE. Několik českých sociologů začalo před pár lety sepisovat vlastní autobiografie a odhodlaly se vyzkoušet sami na sobě neobvyklou verzi biografický přístup v sociologii, její možnosti a limity. Tento soubor textů je vějířem pohledů na projekt SAMISEBE, pohledů zevnitř i zvenčí, pohledy skrze metodologické principy i skrze dosažené výsledky.


...ná minulost: autobiografická sociologie státního socialismu Zdeněk Konopásek editor ... (PDF) Reflektivní psaní: Pro výzkum, pro výuku, pro rozvoj ... ... Kniha Otevřená minulost je plodem práce na tomto projektu. Ke čtenáři se tak dostává práce, která je neobvyklá hned ve dvou ohledech. Za prvé, kniha přichází s ne-disidentským pohledem na problém socialismu a socialistické ... Otevřená minulost : autobiografická sociologie státního socialismu.Edited by Zdeněk Konopásek. Vyd. 1. V Praze: Karolinum, 1999. 371 s. ISBN 8071847550. O ... Dějiny socialistického školství: terra inkognita ... ... .Edited by Zdeněk Konopásek. Vyd. 1. V Praze: Karolinum, 1999. 371 s. ISBN 8071847550. Otevřená minulost: Autobiografická sociologie státního socialismu Zdeněk Konopásek Nakladatel: Karolinum 2000 Kniha: Otevřená minulost Autobiografická sociologie státního socialismu - Zdeněk Konopásek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY