Tarot v životě

Tarot v životě - Amber Jayanti | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Amber Jayanti
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tarot v životě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tarot v životě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amber Jayanti. Číst Tarot v životě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na rozdíl od ostatních knih o tarotu, toto dílo nejen podává fundovaný teoretický výklad, v němž kromě vlastní symboliky tarotu ukazuje i na spojitosti s kabalou, astrologií, mytologií a jógou, ale současně přináší tarot do každodenního života. Zasvěcený, nicméně však přístupný a srozumitelný výklad vede čtenáře k poznání sebe sama a odhaluje nové a zcela konkrétní způsoby, jak v rámci bezprostřední zkušenosti rozeznávat projevy archetypálních sil a jak na ně reagovat, aby slova, myšlení i jednání byly v souladu, aby všední přecházelo v nové a perspektivní.


...Koupit eknihu. vydání 1. Na rozdíl od ostatních knih o tarotu, toto dílo nejen podává fundovaný teoretický výklad, v němž kromě vlastní symboliky tarotu ukazuje i na spojitosti s kabalou, astrologií, mytologií a jógou, ale současně přináší tarot do každodenního života, vychází z hermetické a magické tradice Řádu zlatého úsvitu a Stavitelů ad yta (B ... Výklad tarotových karet - výklad karet, tarot, věštění ... ... ... Tarot v numerologii » Výklad tarotových karet ... Koupit eknihu. vydání 1. Na rozdíl od ostatních knih o tarotu, toto dílo nejen podává fundovaný teoretický výklad, v němž kromě vlastní symboliky tarotu ukazuje i na spojitosti s kabalou, astrologií, mytologií a jógou, ale současně přináší tarot do každodenního života, vychází z hermetické a magické tradice Řádu zlatého úsvitu a Stavitelů ad yta (B.O.T ... Tarot v životě Autor: Jayanti, Amber Nakladatel: Volvox Globator EAN: 9788072073511 ISBN: 80-7207-351-6 Originál: Living the Tarot Překlad: Sekytová-Císařová, Lily Popis: 1× kniha, brožovaná, 410 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2000 Kniha: Tarot v životě Autor: Amber Jayanti Na rozdíl od ostatních knih o tarotu, toto dílo nejen podává fundovaný teore...SOUVISEJÍCÍ KNIHY