Moderní analýzy politiky: Uvedení do teorií a metod policy analysis

Moderní analýzy politiky: Uvedení do teorií a metod policy analysis - Petr Fiala, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Fiala,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní analýzy politiky: Uvedení do teorií a metod policy analysis.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moderní analýzy politiky: Uvedení do teorií a metod policy analysis ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Fiala,. Číst Moderní analýzy politiky: Uvedení do teorií a metod policy analysis Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize Moderní analýza politiky, která je společným dílem českého a německého politologa, představují oba autoři české (odborné) veřejnosti politologickou disciplínu, jež bývá označována pojmem policy analysis. Tento relativně nový přístup patří k těm, které snad nejvíce ovlivnily politologii v posledních desetiletích. Policy analysis se jednak rozvíjí samostatně jako svého druhu politologická subdisciplína, ale její jednotlivé aspekty bývají stále častěji (a se vzrůstající samozřejmostí) používány v nejrůznějších oblastech politologie. Ambicí policy analysis je být nejen vědečtější, ale současně (a možná především) praxi bližší než tradiční politická věda.


... analýzy politiky: Uvedení do teorií a metod policy analysis ... PDF Politologie - Masaryk University ... . ... veřejnosti politologickou disciplínu, jež bývá označována pojmem policy analysis. Tento relativně nový přístup patří k těm, které snad nejvíce ovlivnily politologii v posledních desetiletích. ... Moderní analýzy politiky Uvedení do teorií a metod ... Moderní analýza politiky : uvedení do teorií a metod policy analysis / Autor: Fiala, Petr, 1964 září 1.- Vydáno: (2000) Tvorba rozhodování a analýza v politice / ... Deník legionáře Jindřich Bejl pdf ulozto - alutskipaq ... .- Vydáno: (2000) Tvorba rozhodování a analýza v politice / Autor: Prorok, Vladimír, 1956- Vydáno: (2012) Moderní analýzy politiky: Uvedení do teorií a metod policy analysis Petr Fiala kniha Moderní astrologie a hermetika I.díl Jan Frank pdf Moje kočka Jugoslávie Pajtim Statovci pdf ulozto Policy analysis je podle Veselého (2006:10) subdisciplínou veřejné ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY