Smrťáci

Smrťáci - Martin Komárek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Komárek
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrťáci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Smrťáci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Komárek. Číst Smrťáci Online je nyní tak snadné!

POPIS


V románu Smrťáci zachází Martin Komárek ve své apokalyptické satiričnosti mnohem dál než u něj bylo dosud zvykem. Žánrově lze román označit jako "satirickou sci-fi" - děj se odehrává v roce 2048 dílem v USA, které převzaly vládu nad světem, a dílem v Bohemii, tedy Česku, na zpustlé periferii světa, kde se obyvatelé země živí pašováním ilegálního alkoholu a odmítají zatvrzele vymoženosti moderního života, psychogenní trénink, hygienu a komunikační technologii.


...i, známí Gethy jako "Staré stroje", jsou vysoce vyspělou robotickou rasou synteticko organických vesmírných lodí ... 2006 - Smrťáci - Hory Šumava - SDH PŘEHOŘOV - album na Rajčeti ... . Smrťáci se zdržují v temném vesmíru, prázdném, bezhvězdném prostoru mezi galaxiemi a hybernují zde po tisíce let, dokud neobdrží signál k návratu. Až do třetího dílu Mass efektu je jejich vznik neznámý. První Smrťák, o kterém se ví že ... Smrťáci z lékárny U Bílého medvěda Vás zvou na výstavu fotografií Ivana Látala. Masopust se blíží :-) Lékárna U Bílého medvěda. January 4 · V sobotu 5.1.2019 bude zavřeno, máme inventuru. ... Smrťáci - Ivan Komárek | Knihy Dobrovský ... . Masopust se blíží :-) Lékárna U Bílého medvěda. January 4 · V sobotu 5.1.2019 bude zavřeno, máme inventuru. V sobotu 5.1.2019 bude zavřeno, máme inventuru. See All. Planets are massive celestial bodies that orbit a star or stellar remnant. They are of many different sizes and compositions. Planets may have natural satellites (moons ) and may or may not be inhabited. Every planet...SOUVISEJÍCÍ KNIHY