Zříceniny hradů, tvrzí - Střední Čechy

Zříceniny hradů, tvrzí - Střední Čechy - Tomáš Durdík, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Durdík,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zříceniny hradů, tvrzí - Střední Čechy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zříceniny hradů, tvrzí - Střední Čechy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Durdík,. Číst Zříceniny hradů, tvrzí - Střední Čechy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Do současnosti vyšlo množství velmi zajímavých knih a encyklopedií, které popisují hrady na našem území. Tato publikace je jen dalším střípkem do mozaiky k představení a poznání těchto němých svědků historie, která již mnoho desetiletí ba století přitahuje duše romantiků, turistů, historiků a vědců. Kniha obsahuje devětapadesát zřícenin nacházejících se na území středních Čech, jež jsou zachyceny na třech stovkách fotografií pořízených v rozmezí let 1996-2000. U fotografií je kladen důraz na jejichrealistické pojetí a rozhodně není jejich cílem umělecké fotografie. Každá zřícenina hradu, tvrze i zámku co nejpřehledněji obsahuje popis historie a architektonického vývoje, dokumentační fotografie, perokresbové hmotové rekonstrukce a schemata (pokud byly vědecky zpracovány) a pro zájemce o osobní návštevu památky i co nejpřesnější popis turistického přístupu. V příloze je celá textová část přeložena do angličtiny.


... zámky, zříceniny. Nevíte na jaký hrad, zámek či zříceninu? Vyberte si podle regionu a oblasti ... Zříceniny hradů, tvrzí a zámků - Severní Čechy - Sušický ... ... . Tipy na následující víkend emailem. Kromě požadovaných hradů a zámků se zobrazí i možnosti ubytování, tipy na výlety a zajímavosti z této oblasti. (Klikněte na ikonky nebo na menu vlevo). Střední Čechy - Zříceniny (34) ... Střední Čechy. Střední Čechy jsou největší turistickou oblastí v České republice. V jejich středu leží hlavní město Praha, což do značné míry přispívá k rozvoji turistick ... Zříceniny hradů, tvrzí - Střední Čechy - Tomáš Durdík ... ... . V jejich středu leží hlavní město Praha, což do značné míry přispívá k rozvoji turistického ruchu v celém regionu. ... Pozůstatky hradu Hlavačov, jednoho z nejstarších českých hradů, stojí ... Objednávejte knihu Zříceniny hradů, tvrzí a zámků - Střední Čechy v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Zříceniny hradů, tvrzí - Střední Čechy Autor: Durdík, Tomáš a Sušický, V...SOUVISEJÍCÍ KNIHY