Archeologie a pohanský věk

Archeologie a pohanský věk - Karel Sklenář | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Sklenář
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Archeologie a pohanský věk.pdf


Chcete si knihu přečíst?Archeologie a pohanský věk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Sklenář. Číst Archeologie a pohanský věk Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor, přední odborník na dějiny české archeologie, v jednatřiceti poutavých příbězích z heroických začátků české archologické vědy seznámí čtenáře s lidmi posedlými ve své době neobvyklým a dobrodružným zájmem o "šerý pohanský dávnověk" i se slavnými nalezišti a objevy. Seznámí ho s "otci české archologie" od rytíře Bienenberka a učeného pátera Dobrovského až po věhlasné profesory Vocela, Píče a Niederleho, jejichž vědecký boj přinesl zrození moderní české archeologické vědy. Mozaika těchto příběhů vytváří obraz vývoje naší současné archeologie, která by bez svých romantických dětských počátků nemohla být tam, kde je dnes.


...te Archeologie a pohanský věk od Karel Sklenář? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Karel Sklenář | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . 33 prodejen po celé ČR Archeologie a pohanský věk Autor: Sklenář, Karel Nakladatel: Academia EAN: 9788020006387 ISBN: 80-200-0638-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 324 stran, česky Rozměry: 15,5 × 23 cm Rok vydání: 2001 Slepé uličky archeologie 1977; Encyklopedie pravěku v Čechách, na Moravě a ve Slezsku 2002; Objevitelé zlatého věku 1979; Archeologické památky: Čechy, Morava, Slezsko 1993; všech 22 knih autora. Kniha Archeologie a pohanský věk je v Mnohotvárnost českého jazyka přináší bohatost jeho slov, významů ... SKLENÁŘ, Karel : Archeologie a pohanský věk ... . Kniha Archeologie a pohanský věk je v Mnohotvárnost českého jazyka přináší bohatost jeho slov, významů i uskupení. Tak tomu je i v případě spojení slov „archeologie" a „umění". Pokud propojíme oba dost již...SOUVISEJÍCÍ KNIHY