Jak rozumět snům

Jak rozumět snům - Jiří Tyl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Tyl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak rozumět snům.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak rozumět snům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Tyl. Číst Jak rozumět snům Online je nyní tak snadné!

POPIS


První kniha psychologa Jiřího Tyla zabývající se interpretací a výkladem snů spojených s konkrétními lidmi, kteří se autorovi se svými sny svěřili. Autor zasvěceně rozkrývá také původ a vznik snů, objasňuje jejich význam bez metafyzických spekulací, ale ne bez tajemství a magie, které tomuto tématu náleží. Cílem zajímavé knihy není jen informovat, ale hlavně svádět čtenáře, aby se nebáli snů a fantazií a mohli jich používat podle svých potřeb a možností k tomu, aby zůstali živými lidmi, kteří si umějí hrát. Dr. Tyl jim ukazuje, že taková hra není překážkou ve vážné práci, ale schopností, která obohacuje život. Autorova síla je hlavně v osobním příkladu: umět si s manifestními snovými prožitky pohrát a zařadit je do bdělých osobních souvislostí.Dráždily mě kolegovy úvahy o prorocké funkci snů. Do chvíle, než jsem si uvědomil, že mu nejde o přísné odlišení tzv. objektivní prognosy od prostého rozměru budoucnosti, kterým se každá lidská mysl zabývá v bdění i ve snění. Jak tzv. racionální úvahy, tak „přání splňující“ denní snění patří k lidské psychologické výbavě. Člověk potřebuje obojí, aby si spolu se seriózností zachoval zvídavost, chuť žít a tvořivost. Aby nebyl buď bezduchým úředníkem svého života a profese, nebo planým snílkem.


... vyplatí rozumět svým snům 14.4. 2016 Olga Plíčková 1216x Když člověku chybí schopnost tvořivě a hravě přistupovat k životu, když dlouhodobě podléhá manipulujícím tlakům společnosti, systémům, diktátu či neradostnému vztahu, vystavuje se nebezpečí, že ztratí svoji „osobnost" - svoji jedinečnost ... Phdr. Jiří Tyl - Posts | Facebook ... . Jak už jsem řekla v jiném videu - snům se věnuji něco málo přes dva roky (což není dlouhá doba) nejsem tedy žádný expert, ale ráda se podělím o to, co mně osobně pomohlo. Jak rozumět snům - Hovory o snech Hovory se sny. Jota, 2001, 232 str., brož., 200×130 mm, ISBN 80-7217-142-9 . ÚVOD. PhDr. Jiřího Tyla znám jako talentovaného a seriosního psychologa, schopného psychoterapeuta a pečlivého publicistu. Asi proto jsem byl při četbě jeho populárně vědecké knihy zpočátku zmaten ... Sny jsou jazykem duše. - Olga Plíčková ... . Jak rozumět snům - Hovory o snech Hovory se sny. Jota, 2001, 232 str., brož., 200×130 mm, ISBN 80-7217-142-9 . ÚVOD. PhDr. Jiřího Tyla znám jako talentovaného a seriosního psychologa, schopného psychoterapeuta a pečlivého publicistu. Asi proto jsem byl při četbě jeho populárně vědecké knihy zpočátku zmaten. Jak rozumět sn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY