Cesta na Jávu

Cesta na Jávu - Konstantin Biebl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Konstantin Biebl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta na Jávu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta na Jávu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Konstantin Biebl. Číst Cesta na Jávu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Souborné vydání obsahuje soubor cestopisných fejetonů Cesta na Jávu, básnickou sbírku S lodí jež dováží čaj a kávu a lyrickou prózu Plancius. Konstantin Biebl (1898-1951) byl nenápadný mladý muž s jemnou, takřka chlapeckou tváří, která mu zůstala až do zralého věku, kavárenský host milující a přitahující dámskou společnost, věčný medik, jenž úplného lékařského vzdělání nikdy nedosáhl... Přesto v sobě našel sílu a odhodlání proměnit dětský sen ve skutečnost. Vykonal totiž cestu „jaké se nikdo z nás, kteří jsme kdysi podlehli kouzlu exotických krajin, neodvážil: až na Jávu...“ Knihu doprovázejí původní fotografie, které Biebl pořídil při své daleké cestě.


... Jávu book. Read 2 reviews from the world's largest community for readers ... Indonésie | Cestuju ráda! ... . Also contains S lodí jež dováží čaj a kávu and Plancius Konstantin Biebl: Cesta na Jávu (Labyrint, Praha 2001) Mezi dnem, kdy se Konstantin Biebl narodil, a dnem, kdy ukončil svůj život sebevraždou, uběhlo třiapadesát let. Z nich pak podle všeho nejsilnější inspiraci pro svou pozdější tvorbu čerpal z necelých tří měsíců, které strávil na několika ostrovech jihovýchodní Asie. Cesta na Jávu Autor: Biebl, Konstantin Nakladatel: Labyrint EAN: 978808 ... BIEBL, Konstantin : Cesta na Jávu ... . Cesta na Jávu Autor: Biebl, Konstantin Nakladatel: Labyrint EAN: 9788085935233 ISBN: 80-85935-23-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 150 stran, česky Rozměry: 13 × 17 cm Rok vydání: První text, Cesta na Jávu, obsahuje několik fejetonů o zážitcích na cestě lodí. Tahle část mě bavila asi nejvíc. J...SOUVISEJÍCÍ KNIHY