Jak jsme se zbláznili: můj táta Ota Pavel a já

Jak jsme se zbláznili: můj táta Ota Pavel a já - Zuzana Peterová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Peterová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak jsme se zbláznili: můj táta Ota Pavel a já.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak jsme se zbláznili: můj táta Ota Pavel a já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Peterová. Číst Jak jsme se zbláznili: můj táta Ota Pavel a já Online je nyní tak snadné!

POPIS


Deníkově řazené výpovědi, sestavené Zuzanou Peterovou z rozhovorů s Jiřím Pavlem, synem spisovatele Oty Pavla. Před čtenářem se v nich otvírá svět rodiny Pavlovy s jejich drobnými všedními radostmi, ale také stíny, které na rodinu dopadly po propuknutí nemoci Oty Pavla. Jeho syn Jiří konfrontuje svůj současný duševní stav – trpí stejnou chorobou jako jeho otec – se vzpomínkami na tátu a pokouší se vystihnout: „jak jsme se zbláznili.“ Součástí knihy jsou dobové fotografie z rodinného archivu a doslov Jiřího Pavla st., bratra Oty Pavla.


...čtenářem se v nich otvírá svět rodiny Pavlovy s jejich drobnými všedními radostmi, ale také stíny, které na rodinu dopadly po propuknutí nemoci Oty Pavla ... Jak jsme se zblaznili neuveden | HLEDEJCENY.cz ... . Jeho syn Jiří konfrontuje svůj současný duševní stav trpí stej nou chorobou jako jeho otec se vzpomínkami na tátu a pokouší se vystihnout: "jak jsme se zbláznili." Zuzana Peterová - Jak jsme se zbláznili: Můj táta Ota Pavel a já. ... se vzpomínkami na tátu a pokouší se vystihnout: „jak jsme se zbláznili." Součástí knihy jsou dobové fotografie z rodinného archivu a doslov Jiřího ... Zachej.sk • kniha: Jak jsme se zbláznili: můj táta Ota ... ... . ... se vzpomínkami na tátu a pokouší se vystihnout: „jak jsme se zbláznili." Součástí knihy jsou dobové fotografie z rodinného archivu a doslov Jiřího Pavla st., bratra Oty Pavla. Já se zbláznil kolem dvacítky, ty jako zralý muž. Kupte nebo prodejte knihu Jak jsme se zbláznili: můj táta Ota Pavel a já v online antikvariátu TrhKnih.cz Jeho syn Jiří konfrontuje svůj současný...SOUVISEJÍCÍ KNIHY