Krby

Krby - Jaroslav Štikar, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Štikar,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krby.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Štikar,. Číst Krby Online je nyní tak snadné!

POPIS


Krb byl odpradávna centrem rodinného života nejen coby zdroj tepla, ale jako tvůrce rodinné pohody. V poslední době si znovu získává své místo v českých domácnostech - vedle romantického pohledu na hořící plameny v klasickém otevřeném krbu stoupá zájem především o novodobé krby s krbovými vložkami a moderním konstrukčním řešením. Ty mohou doplnit nebo i nahradit jiné formy vytápění a stát se výkonným a bezpečným zdrojem tepla celé nemovitosti. V neposlední řadě představuje krb výrazný estetický prvek, který dotváří interiér místnosti, či se stane dokonce jeho dominantou. Autoři chtějí svými zkušenostmi pomoci zájemcům o realizaci nového krbu i majitelům stávajících otevřených krbů při jejich modernizaci instalováním krbové vložky. Jednotlivé typy krbů představují podle tvaru, dispozičního i konstrukčního řešení. Uvádějí příklady realizací a tipy pro zlepšení účinnosti otevřených krbů, včetně možností dodatečně vsazovaných krbových vložek. Velká část knihy se věnuje stavbě a řešením moderních interiérových krbů a krbových sestav na tuhá paliva, zmíněny jsou i krby s vložkami na plyn a elektřinu a krby s teplovodními a teplovzdušnými vložkami. Dozvíte se, jak topné sestavy vhodně obsluhovat a jak je co nejekonomičtěji využívat. Inspirací při volbě nového či úpravě stávajícího krbu Vám může být také spousta podrobných schémat a fotografií.


...satile Kirby Avalir 2 is the one machine for all your home cleaning needs ... Sme odborníci na krby | Krbové štúdio v Bratislave | Krby.sk ... . You invest a lot in your home. Help protect that investment and extend the life of your carpet, floors and furniture with the best vacuum out there: a Kirby system. For over 100 years, our customers have benefited from the confident clean that only Kirby can provide. Official home of Kirby. Don't let the adorable face fool you—this powerful, pink puff can pack a punch! Since 1992, Kirby has been battling baddies across dozens of games. With his unique abilities, Kirby is always finding new ways to take on ... The Official Home of Kirby™ - Official Game Site ... . With his unique abilities, Kirby is always finding new ways to take on troublemakers. Sign in to like videos, comment, and subscribe...SOUVISEJÍCÍ KNIHY