Slovník náboženství

Slovník náboženství - Ioan Petru Culianu, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ioan Petru Culianu,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovník náboženství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slovník náboženství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ioan Petru Culianu,. Číst Slovník náboženství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Základní příručka světových náboženství z pera dvou předních světových odborníků v oblasti dějin náboženství. Jednotlivá hesla jsou rozdělena podle zeměpisných oblastí a dále pak chronologicky. Četné odkazy na dílčí jevy, božstva, různé náboženské skupiny a hnutí jsou obsaženy v rejstříku. Kniha, vycházející v českém překladu už podruhé, poskytne nejen poučení zájemcům o religionistiku, ale je rovněž užitečnou pomůckou pro všechny, kdo se v rámci svého zaměstnání setkávají s jim neznámými pojmy z různých náboženství světa.


...ství, religie je moderní souhrnný pojem pro velmi rozmanité soustavy jednání, symbolů a představ, jimiž různá společenství a církve vyjadřují reálný, životní, osobní vztah k transcendentní (smyslové vnímání přesahující) zkušenosti či transcendentním představám ... konverze, konverse - ABZ.cz: slovník cizích slov ... .. Každé náboženství má společné rituály nebo bohoslužby, určité představy o ... 'náboženství' přeloženo ve vícejazyčném online slovníku. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak. náboženství překlad z češtiny do angličtiny - Seznam Slovník. Vyhledej ... RomskýSlovník.cz Všechna práva vyhrazena 2018. Je zakázáno volně šířit o ... i Encyklopedie: on-line slovník náboženství, filozofie a ... ... . Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak. náboženství překlad z češtiny do angličtiny - Seznam Slovník. Vyhledej ... RomskýSlovník.cz Všechna práva vyhrazena 2018. Je zakázáno volně šířit o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY