Tradiční koření II.: Méně známe druhy

Tradiční koření II.: Méně známe druhy - Dagmar Lánská | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dagmar Lánská
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tradiční koření II.: Méně známe druhy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tradiční koření II.: Méně známe druhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dagmar Lánská. Číst Tradiční koření II.: Méně známe druhy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bylinky a koření jsou magií a inspirací každé kuchyně. Vniknout do tajemství jejich užívání je základem skutečného kuchařského umění, které povyšuje rutinu na kouzelnictví s nevyčerpatelným množstvím rozmanitých chuťových kompozic. Dagmar Lánská je naše nejvýznamnější znalkyně koření. Vytvořila mnoho kalendářů a publikací o pěstování a užití koření, přispívá oblíbenými sloupky o koření do časopisů. Svoje nevyčerpatelné znalosti i praktické a inspirativní ukázky z kuchyně vložila do cyklu pěti tematických knih věnovaných koření. Každý svazek obsahuje obecné charakteristiky několika druhů koření, jejich užití v kuchyni i v medicíně, popřípadě stručnou historii. Závěr každé kapitoly je věnován novým originálním receptům, které přinášejí návody na přípravu kořeněných, vesměs cizokrajných jídel.


... Tradiční koření II. Méně známe druhy - Dagmar Lánská ... tradiční české pokrmy, ale i ty méně známé | ReceptyOnLine ... ... ... > Tradiční koření II. Méně známe druhy-16% sleva. Kniha: Tradiční koření II. Méně známe druhy Autor: Dagmar Lánsk á. Bylinky a koření jsou magií a inspirací každé kuchyně. ... Tradiční koření II. Autor: Lánská, Dagmar Nakladatel: NLN - Nakladatelství Lidové noviny EAN: 9788071065319 ISBN: 80-7106-531-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 146 stran, česky Rozměry: 12 × 17 cm Rok vydání: 2001 Chcete našim prostřednictvím prodat starší knihu vhodnou pro ty, kteří v gastronomii pracují, nebo se jen o gastronomii zajímají? Pak tedy do toho to formuláře napište prosím co nejvíce informací o vámi nabízené knize. Tradiční česká zelenina. Jak si zpestřit jídelníček s ... Tradiční česká zelenina. Jak si zpestřit jídelníček ... ... . Tradiční česká zelenina. Jak si zpestřit jídelníček sezónními druhy? Polníček, špenát, rajčata, okurky, papriky. To všichni moc dobře známe...SOUVISEJÍCÍ KNIHY