Encyklopedický atlas psychologie

Encyklopedický atlas psychologie - Hellmuth Benesch | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hellmuth Benesch
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Encyklopedický atlas psychologie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Encyklopedický atlas psychologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hellmuth Benesch. Číst Encyklopedický atlas psychologie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha systematicky a vyváženě zpracovává veškerá odvětví moderní psychologie. Velkou předností Atlasu je jeho názornost stejně jako přehledné a vyvážené členění výkladu, kdy na pravé, textové straně je podán výklad určitého psychologického problému nebo pojmu, zatímco na levé, obrazové straně jsou uvedeny názorné příklady, tabulky či grafy, které vysvětlují pojmy, laikovi jinak často obtížně pochopitelné.


...pedický atlas psychologie Autor: Benesch, Hellmuth Nakladatel: NLN - Nakladatelství Lidové noviny EAN: 9788071063179 ISBN: 80-7106-317-7 Překlad: Korbelík, Miloslav a Labusová, Eva Popis: 1× kniha, vázaná, 512 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2001 Hellmuth Benesch: Encyklopedický atlas psychologie ... FF:PSB_78 Didaktika psychologie I - Informace o předmětu ... . Kniha systematicky a vyváženě zpracovává veškerá odvětví moderní psychologie. Velkou předností Atlasu je jeho názornost stejně jako přehledné a vyvážené členění výkladu, kdy na pravé, textové straně je podán výklad určitého psychologického problému nebo pojmu, zatímco na levé, obrazové straně jsou uvedeny ... Encyklopedický atlas psychologie. Celkové hodnocení ... Anota ... Encyklopedie bazar - Bazoš.cz ... . Velkou předností Atlasu je jeho názornost stejně jako přehledné a vyvážené členění výkladu, kdy na pravé, textové straně je podán výklad určitého psychologického problému nebo pojmu, zatímco na levé, obrazové straně jsou uvedeny ... Encyklopedický atlas psychologie. Celkové hodnocení ... Anotace. Kniha systematicky a vyváženě zpracov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY