Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko

Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko - Fabio Bourbon, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Fabio Bourbon,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Fabio Bourbon,. Číst Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato publikace představuje nejen hodnotnou pomůcku při objevování nevšedních krás a turistických atrakcí Svaté země, ale nabízí vzrušující cestu za poznáním jedné ze základních křižovatek lidstva, jež se stala dějištěm událostí, které změnily svět. Text, který nabízí jasný a podrobný obrázek o neocenitelných uměleckých pokladech Izraele a části Jordánska a Sinaje, je doplněn stovkami fotografií, plánků a kreseb. Nechybí zde žádná významná archeologická lokalita a památka – od starobylého Jeruzaléma po jedinečnou Petru, od vykopávek v Caesareji po prastarý klášter sv. Kateřiny –, ale ani méně známá, byť neméně okouzlující místa, jako jsou Gamla, Korazim a Pella. Kniha je určena všem novodobým cestovatelům, od náročných a zvídavých turistů až po milovníky umění. Z praktických důvodů je rozdělena do pěti kapitol věnovaných pěti zeměpisným oblastem Svaté země a zakončuje ji slovníček méně známých pojmů, který umožňuje čtenářům pochopit rozličné aspekty spletitého úseku dějin lidstva, jenž hrál rozhodující roli v utváření dnešní společnosti.


...růvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko Autor: Enrico Lavagno ; Fabio Bourbon Obrazový průvodce po uměleckých památkách a archeologických lokalitách Izraele, Jordánska a Sinaje popisuje místa, historii a tradice pěti zeměpisných regionů ... Průvodce Svatou zemí | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Všechny informace o produktu Mapy Průvodce svatou zemí Izrael Sinaj Jordánsko, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Průvodce svatou zemí Izrael Sinaj Jordánsko. Průvodce svatou zemí - Izrael - Sinaj - Jordánsko - Izrael - Sinaj - Jordánsko - Fabio Bourbon, Enrico Lavagno. Když zavítáte do oblasti dnešního Izraele a jeho okolí, téměř na každém kroku Vás provází souvislost s biblickou realitou. Místa ... Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko Pdf Ke ... ... . Průvodce svatou zemí - Izrael - Sinaj - Jordánsko - Izrael - Sinaj - Jordánsko - Fabio Bourbon, Enrico Lavagno. Když zavítáte do oblasti dnešního Izraele a jeho okolí, téměř na každém kroku Vás provází souvislost s biblickou realitou. Místa Ježíšova působení, starozákonní města a posvátné hor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY