O ženšenu

O ženšenu - Stephen Fulder | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen Fulder
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O ženšenu.pdf


Chcete si knihu přečíst?O ženšenu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen Fulder. Číst O ženšenu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tradiční medicína využívá ženšen již tisíce let. Západní civilizace jej však pro své léčivé a omlazující schopnosti docenila teprve nedávno. Je vědeckými výzkumy dokázáno, že tato jedinečná bylina dokáže bezpečně a přirozenou cestou dodat člověku energii a vitalitu, napomáhá překonat stres a posiluje imunitu organismu. V knize Oženšenu jsou jasně a stručně vysvětleny všechny výhody této byliny. Najdete v ní odpovědi na otázky týkající se účinnosti a praktického využití ženšenu, aby byl pro vaše zdraví co nejprospěšnější. Informace obsažené v této knize jsou podloženy vědeckými výzkumy a profesionálními i osobními zkušenostmi autora knihy.


...ujícím výzkumem stoupla informovanost o ženšenu a Světová zdravotnická organizace uvedla, že na základě klinických dat je možné použít ženšen jako profylaktické a regenerační činidlo pro zlepšení duševní a fyzické schopnosti, v případě slabosti, únavy, vyčerpání a ztráty koncentrace a také pro ... Fermentace - Korejský ženšen ... ... Pro vážné zájemce o ženšen: v odborném časopise Psychiatrie, č. 3,2017, str. 126-133, nakladatelství TIGIS, byla publikována odborná studie o ženšenu "Ženšen a jeho účinky na nervový systém" autorů z Katedry botaniky Přírodovědecké fakulty University Karlovy v Praze a z Ústavu radiologie, toxikologie a ochrany ... O ženšenu. Panax ginseng neboli ženšen pravý, kořen ž ... Ženšen pravý - zajímavosti, účinky, kvalita, kde koupit ... . 3,2017, str. 126-133, nakladatelství TIGIS, byla publikována odborná studie o ženšenu "Ženšen a jeho účinky na nervový systém" autorů z Katedry botaniky Přírodovědecké fakulty University Karlovy v Praze a z Ústavu radiologie, toxikologie a ochrany ... O ženšenu. Panax ginseng neboli ženšen pravý, kořen života, můžeme bez nadsázky považovat za jeden z největších pokladů čínské medicíny. Tvar tohoto léčivého kořene se často přirovnává k postavě člověka, což evokuje jeho symboliku k našemu tělu. První z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY