Břitvou do klavíru

Břitvou do klavíru - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Břitvou do klavíru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Břitvou do klavíru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Břitvou do klavíru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Básnický almanach sedmi autorů, který vydalo nakladatelství Clinamen v edici Poesie. Almanach Břitvou do klavíru usiluje zachytit něco málo z onoho effenbergerovského „klokotu dne i z utajeného varu noci“ ; proto se vydává na literární periferii, aby břitvou nařízl kůru všednosti a nechal vytrysknout dnes leckým opomíjeným či snad vysmívaným „jiným“ tónům, které můžeme nejspíše rámovat povšechným čtvercem o notně zprofanovaných stranách: banalismus, dada, patafyzika, surrealismus.. Básnické a prosaické texty následujícího autorského septeta však nejsou nikterak ortodoxním snažením do detailu dostát zmíněným pojmům, ba naopak: směle překračují jakékoliv ideologické i neideologické hranice a jediným omezením je pro ně žádné omezení! Almanach představuje tvorbu Miroslava Waneka, Eduarda Vacka, Ivo Medka Kopaninského, Kateřiny Valentové, Františka Řezníčka, Vikiho Shocka a Radima Kopáče, který zároveň publikaci edičně připravil a napsal k ní předmluvu.


...ch Břitvou do klavíru usiluje zachytit něco málo z onoho effenbergerovského „klokotu dne i z utajeného varu noci" ; proto se vydává na literární periferii, aby břitvou nařízl kůru všednosti a nechal vytrysknout dnes leckým opomíjeným či snad vysmívaným ... Shock Viki - Životopis | Knihovnicka.NET ... ... Břitvou do klavíru Miroslav Wanek, Eduard Vacek, Ivo Medek Kopaninský, Kateřina Valentová, František Řezníček, Viki Shock, Radim Kopáč: Břitvou do klavíru, almanach poesie.Editor a předmluva Radim Kopáč. Clinamen, Praha 2002, 225 stran. Když jsem bral do rukou příjemně tlustou knížečku poezie Břitvou do klavíru, byl jsem zvědav, nepůjde-li náhodou o další ... Zde vysvětluje různé techniky holení břitvou a správnou pří ... Lughnasadh - Posts | Facebook ... .Editor a předmluva Radim Kopáč. Clinamen, Praha 2002, 225 stran. Když jsem bral do rukou příjemně tlustou knížečku poezie Břitvou do klavíru, byl jsem zvědav, nepůjde-li náhodou o další ... Zde vysvětluje různé techniky holení břitvou a správnou přípravu vousů před holením. Možnost zakoupit na www.ritual-holeni.cz, další informace také na www.muhle-holeni.cz. ....dva ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY