Spojenecká stíhací esa: Taktika a technika vzdušných bojů 2. světové války.

Spojenecká stíhací esa: Taktika a technika vzdušných bojů 2. světové války. - Mike Spick | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mike Spick
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Spojenecká stíhací esa: Taktika a technika vzdušných bojů 2. světové války..pdf


Chcete si knihu přečíst?Spojenecká stíhací esa: Taktika a technika vzdušných bojů 2. světové války. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mike Spick. Číst Spojenecká stíhací esa: Taktika a technika vzdušných bojů 2. světové války. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nasazení ohromných vzdušných sil za 2. světové války bylo rozhodující pro dosažení konečného vítězství. Letectvo dokázalo zadržovat nepřátelské armády na zemi, omezovalo a eliminovalo válečnou výrobní kapacitu zázemí nepřítele a prakticky zcela zabránilo v činnosti jeho námořnictvu. Vybojování vzdušné nadvlády bylo hlavní úlohou stíhacího letectva a byli to právě stíhací letci, kteří rozhodli o konečném výsledku v tomto posledním celosvětovém válečném konfliktu.Tisíce mladých stíhacích pilotů mnoha národností – ze Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, Austrálie, Kanady, Spojených států amerických, Polska a řady dalších zemí – létaly, bojovaly a umíraly ve spojeneckých letadlech. Pouze několik z nich se ale stalo mimořádně slavnými. Vždyť asi jen pět procent pilotů mělo na svém kontě přibližně čtyřicet procent veškerých vybojovaných vzdušných vítězství a oni se stali těmi dodnes oslavovanými esy.


...ce lidem s postižením a znevýhodněním: Praktický průvodce pro osobní a pedagogické asistenty Iva Uzlová kniha online Album starých pohlednic - České středohoří: Album alter Ansichtskarten vom Böhmischen Mittelgebirge Roman Karpaš pdf ulozto Kniha: Spojenecká stíhací esa Taktika a technika vzdušných bojů 2 ... World War Two [1939-1945] : World War Two Era (1938-1945) ... . světové války. - Mike Spick. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... > Spojenecká stíhací esa Taktika a technika vzdušných bojů 2. světové války.-16% sleva. Spojenecká stíhací esa: Taktika a technika vzdušných bojů 2. světové války. Mike Spick Nakladatel: Jota 2002 Spojenecká stíhací esa taktika a technika vzdušných bojů 2. světové války Mike Spick. Moje ho ... Čelem vzad -> Druhá světová válka ve vzduchu ... . Od 27. ... > Spojenecká stíhací esa Taktika a technika vzdušných bojů 2. světové války.-16% sleva. Spojenecká stíhací esa: Taktika a technika vzdušných bojů 2. světové války. Mike Spick Nakladatel: Jota 2002 Spojenecká stíhací esa taktika a technika vzdušných bojů 2. světové války Mike Spick. Moje hodnocení ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY