Mahátma Gándhí - Inspirace

Mahátma Gándhí - Inspirace - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mahátma Gándhí - Inspirace.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mahátma Gándhí - Inspirace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Mahátma Gándhí - Inspirace Online je nyní tak snadné!

POPIS


Móhandás Karamčand Gándhí, zvaný „Mahátma“ (Velká duše), se už za svého života stal symbolickou a vůdčí osobností. Jeho myšlenky jako nenásilí a pravda, duchovní hloubka a politická angažovanost za svobodu mluví samy za sebe. A promlouvají přímo k našemu srdci. Proto z nich vychází taková působivost, síla, která je mocnější než veškeré násilí... Vázaná dárková kniha kapesního formátu. Uspořádal Wolfgang Koralus.


...a Gándhí - Inspirace Nakladatel: Nové město EAN: 9788086146409 ISBN: 80-86146-40-5 Překlad: Pištorová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 105 stran, česky Rozměry: 8,5 × 13 cm Rok vydání: 2002 Mahátma Gándhí, celým jménem Móhandás Karamčand Gándhí, prosazoval filosofii aktivního, ale nenásilného odporu, který nakonec dovedl Indii k vyhlášení nezávislosti 15 ... Gándhí s 10 Pravidla pro Měnící se Svět, Henrik Edberg ... ... . srpna 1947. Jaká byla jeho strategie a jak se mu podařilo z jeho samého učinit klíčovou zbraň v komunikačních bitvách napříč celým světem? Kniha: Mahátma Gándhí Inspirace Móhandás Karamčand Gándhí, zvaný "Mahátma" (Velká duše), se už za svého života stal symbolickou a vůdčí osobností. Jeho myšlenky jako nenásilí a pravda, duchovní hloubka a politická angažovanost za ... Čínský disident a Mahátma Gándhí - inspirace, která m ... Mahatma Gandhi - The Father of India; rare collection. 40 ... ... . Jeho myšlenky jako nenásilí a pravda, duchovní hloubka a politická angažovanost za ... Čínský disident a Mahátma Gándhí - inspirace, která m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY