Cesta na Mars: postmodemový román

Cesta na Mars: postmodemový román - Eric Idle | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eric Idle
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta na Mars: postmodemový román.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta na Mars: postmodemový román ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eric Idle. Číst Cesta na Mars: postmodemový román Online je nyní tak snadné!

POPIS


V rouše vědecko–fantastického příběhu předkládá jedenz montypythonovců své pojednání o smyslu humoru, aby je hnedna konkrétním případupřesvědčivědoložil.Carlton je robot, který pracuje pro dva komedianty z 22. století. Jako počítač nerozumí ironii, a přesto se pokouší napsat práci o komice, jejím místě v evoluci, a zda se dá vyléčit. Jeho úkolem je také studovat komiky z konce 20. století (včetně obskurní skupiny Monty Pythonů). Dojde Carlton nakonec k názoru, že nejrychleji se ve vesmíru šíří smích?


... Mars: postmodemový román. Eric Idle . ... Cesta na Mars : postmodemový román. - muj-antikvariat.cz ... .. Cesta na Mars Autor: Idle, Eric Nakladatel: Argo EAN: 9788072034673 ISBN: 80-7203-467-7 Originál: The Road to Mars Překlad: Punge Puchalská, Barbora Popis: 1× kniha, vázaná, 384 stran, česky Rozměry: 11,5 × 18 cm > Cesta na Mars postmodemový román-1% sleva. Kniha: Cesta na Mars postmodemový román Autor: Eric Idle. V rouše vědecko fantastického příběhu předkládá jeden z montypythonovců své pojednání o smyslu humoru, aby je hned na konkrétním případu přesvědčivě doložil. Carlton je robot, který ... O čem je ... Cesta na Mars - postmodemový román (Eric Idle) | Detail ... ... . Carlton je robot, který ... O čem je kniha Cesta na Mars - postmodemový román? V rouše vědecko-fantastického příběhu předkládá jeden z montypythonovců své pojednání o smyslu humoru, aby je hned na konkrétním případu přesvědčivě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY