I-ťing - pracovní Kniha proměn

I-ťing - pracovní Kniha proměn - R.L. Wing | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
R.L. Wing
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
I-ťing - pracovní Kniha proměn.pdf


Chcete si knihu přečíst?I-ťing - pracovní Kniha proměn ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor R.L. Wing. Číst I-ťing - pracovní Kniha proměn Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knihách R.L.Wingové se vám do rukou dostává nejdůležitější nová interpretace I-ťingu, pět tisíc let staré moudrosti. Autorka zde zohledňuje kulturní a lingvistické odlišnosti, čímž soudobému čtenáři značně napomáhá v porozumění nejstarší knize světa. Pracovní Kniha proměn ja určena obzvláště těm, kdo chtějí aktivně zkoumat tento prastarý systém za účelem lepšího pochopení vlastního života. Slouží jednak jako srozumitelná příručka ke studiu šedesáti čtyř hexagramů a současně nabízí prostor k zaznamenávání odpovědí, které od I-ťingu budete dostávat.


...-ťing - Pracovní Kniha proměn (R.L. Wing) ... I-ťing - pracovní Kniha proměn - R.L. Wing | Knihy Dobrovský ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Vytvořila jsem pro vás kanál, kde si budete moci poslechnout návod na výklad I-Ťingu pomocí mincí. A poté poslechnout každý hexagram zvlášť. Nechť je vám toto k užitku. Jsou zde ... Kniha proměn není klasickým nástrojem věštění budoucnosti. Je mnohem víc. Pomáhá nám vybrat si tu nejlepší možnou budoucnost na základě dokonalého pochopení současné situace. Rozbor často složitých okolností pomoc ... I ťing - Kniha proměn - Home | Facebook ... . Rozbor často složitých okolností pomocí vzorů vzešlých z tisícileté moudrosti pomůže jasněji uvidět dobrá rozhodnutí. Kniha proměn, I-ťing, patří k nejstarším knihám lidského rodu. Této knize se věnovaly celé generace čínských filozofů, myslitelů, básníků a vojevůdců. Svět Knihy proměn je svět obrazný, je to...SOUVISEJÍCÍ KNIHY