Praxe Přímé Stezky 1

Praxe Přímé Stezky 1 - Květoslav Minařík | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Květoslav Minařík
DIMENZE
8,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Praxe Přímé Stezky 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praxe Přímé Stezky 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Květoslav Minařík. Číst Praxe Přímé Stezky 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


PRAXE PŘÍMÉ STEZKY 1 zveřejňuje první část korespondence Květoslava Minaříka, adresované jeho žákům a zájemcům o duchovní nauky od konce let třicátých dvacátého století až do roku 1974.Rozsah dochované korespondence je obrovský, proto ani výbor z ní nelze stěsnat do jednoho svazku. Nejčastěji se opakující témata, týkající se praktické aplikace nauky Květoslava Minaříka, jsou v tomto svazku shrnuta do těchto kapitol: Askeze, Bdělost, Cíle duchovních snah, City, Činnost, Manželství a rodina, Mravnost, Mystická cvičení, Nálada, Odosobnění, Pohlavnost, Pokyny jednotlivcům, Uvědomování si těla a koncentrace na nohy, Vstup na cestu, Životospráva.


...ímé stezky 1. download Stížnost . Komentáře ... Praxe Přímé Stezky 1 (e-kniha) - Květoslav Minařík ... ... . Transkript . Praxe přímé stezky 1 ... Praxe Přímé Stezky I Vydavatelská řada PŘÍMÁ STEZKA Svazek 15 Odpovědná redaktorka PhDr. Zora Šubrtová Obálku navrhl Richard Bergant Stran 384 Tematická skupina 02 Sazbu zhotovil Zdeněk Wagner - , Praha Vydal CANOPUS, 2012 První vydání elektronicky v PDF Zpracováno podle prvního knižního vydání z roku 2002 Praxe Přímé Stezky 3 Na základě korespondence Květoslava Minaříka ... 1. Úvod Proč začal psát své spisy * Šmíd ... PDF Ukázka z knihy Praxe přímé stezky 3 ... ... 1. Úvod Proč začal psát své spisy * Šmídek 26.3.1971 ... (s výjimkou Přímé Stezky) tvořil, jednak re-akce na ně. Už od r. 1939, za 2. světové války a od nástupu komunismu v Čes- PRAXE PŘÍMÉ STEZKY 1 zveřejňuje první část ko...SOUVISEJÍCÍ KNIHY