Červený trpaslík 2. - Lepší než život

Červený trpaslík 2. - Lepší než život - Rob Grant, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rob Grant,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Červený trpaslík 2. - Lepší než život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Červený trpaslík 2. - Lepší než život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rob Grant,. Číst Červený trpaslík 2. - Lepší než život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokračování Červeného trpaslíka líčí další příhody party kosmických ňoumů ve vesmíru vzdáleném tři miliony světelných let od Země. Všichni společně se tentokrát ocitnou v zajetí nejúžasnější, nejdokonalejší a nepřekonatelné počítačové hry "Lepší než život", která má jedinou nevýhodu: je tak dobrá, že z jejího systému nelze uniknout zaživa. Jak ovšem víme již z prvního dílu, smrt někdy může být pro život tím nejlepším řešením a putovat po kosmu se stříbřitým hologramovým H na čele může mít svůj půvab.


... trpaslík. Série II Epizoda 2, „Lepší než život" Vesmír ... Červený trpaslík - Lepší než život - Knihy — testi.cz ... ... . HOLLY: Těžařská loď Červený trpaslík tři miliony let v kosmu. Její posádka: Dave Lister, poslední žijící člověk, Arnold Rimmer, hologram Listerova mrtvého kolegy, a tvor, který se na lodi vyvinul z kočky. Konec sdělení. Červený trpaslík 2. - Lepší než život. Doug Naylor; Rob Grant; rok vydání - 2012. Koupit v Kosmasu ... nejdokonalejší a nepřekonatelné počítačové hry "Lepš ... Lepší než život - Wikipedie ... ... nejdokonalejší a nepřekonatelné počítačové hry "Lepší než život", která má jedinou nevýhodu: je tak dobrá, že z jejího systému nelze uniknout zaživa. Jak ovšem víme již z prvního dílu, smrt někdy může ... Červený trpaslík 2. - Lepší než život. Čtenářské recenze (22) Recenze v médiích (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje;...SOUVISEJÍCÍ KNIHY