Těžké melodično

Těžké melodično - Terry Pratchett | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Terry Pratchett
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Těžké melodično.pdf


Chcete si knihu přečíst?Těžké melodično ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Terry Pratchett. Číst Těžké melodično Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jiné děti dostávají na hraní xylofonky. Zuzance stačilo požádat dědečka, aby si vysvlékl vestu. Ano. V té rodině je Smrť. Je těžké vyrůstat jako obyčejné děvče, když dědeček jezdí na velkém bílém koni a máchá kosou. Pak najednou z jistých důvodů musíte převzít zavedený rodinný podnik a spousta lidí si vás plete se zubní vílou. Musíte se také v tváří v tvář postavit návykové hudbě, která se šíří po celé Zeměploše. To má na svědomí trojice hudebníků ve složení Chalamaďan Imp y Cilin, trpaslík Zlota a troll Perm M. Skalice (M jako Modroš). Toto a ještě mnoho dalšího vás čeká v šestnáctém díle cyklu Úžasná Zeměplocha.


... melodično (v originále Soul Music) je humoristická fantasy kniha Terryho Pratchetta, šestnáctá ze série Zeměplocha ... Kniha Těžké melodično | Fantasyobchod.cz ... . V angličtině byla poprvé vydána v roce 1994 s obalem kresleným Joshem Kirbym, český překlad Jana Kantůrka vyšel v roce 1998. Kniha Těžké melodično Přidat komentář. bara587. 3 28. dubna. Další megasuper pratchettovská jízda. ... Tak Těžké melodično je snad jediný díl Zeměplochy, u kterého mám dojem, že se mu jeho filmová (v tomto případě seriálová) adaptace vyrovná. Viděla jsem nejprve kreslený seriál, který se mi velice líbil a po přečtení knihy ještě víc. Těžké melodičn ... Discworld.cz - Knihy - Těžké melodično ... . Viděla jsem nejprve kreslený seriál, který se mi velice líbil a po přečtení knihy ještě víc. Těžké melodično je humoristická fantasy kniha Terryho Pratchetta, šestnáctá ze série Zeměplocha. V angličtině byla poprvé v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY