Temná noc a já

Temná noc a já - Lygia Fagundes Tellesová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lygia Fagundes Tellesová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Temná noc a já.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temná noc a já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lygia Fagundes Tellesová. Číst Temná noc a já Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výbor ze čtyř povídkových knih, vydaných v letech 1981–2000, se soustřeďuje na ženský pohled na život od dětství po stáří. V centru autorčiny pozornosti je problematika lidských vztahů. Povídky Tellesové upoutávají fabulační vynalézavostí a brilantním způsobem vyprávění. Ponechávají prostor čtenářově fantazii v situacích, kdy představivost proměňuje skutečnost. V příbězích se mísí vzpomínky, přemítání a fantazie, minulost i dnešek v obratně napsaných a překvapivě pointovaných textech.


... na mé předešlé písně je strašně veliký ohlas a já jsem slíbil, že bude další, tak zde je slíbená píseň ... SMS na dobrú noc, pre peknú nôcku, pre sladké sny ... ... . Rád bych věděl jak se Vám líbí a o čem přesně... Temná noc a já Autor: Tellesová, Lygia Fagundes Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020409942 ISBN: 80-204-0994-7 Originál: Semináriodos ratos, Mistérios, A noite escura e mais eu, Invencao e memória Překlad: Lidmilová, Pavla Popis: 1× kniha, brožovaná, 144 stran, česky Rozměry: 11 × 17,5 cm Rok vydání: 2003 Protože temná noc duše je nejen zkouškou, ale vlastně i milostí, jak už jsem řekl. Je to nejvyšší milost Božích sil na duchovní cestě. I když vaše duchovní cvičení nevedou k ničemu a člov ... Ciemna noc - Тёмная ночь PL - YouTube ... . Je to nejvyšší milost Božích sil na duchovní cestě. I když vaše duchovní cvičení nevedou k ničemu a člověk je tak zoufalý a osamělý jako ten zpuchřelý kůl v plotě, temná noc duše není ničím jiným než milující milostí ... Temná noc Matky Terezy....SOUVISEJÍCÍ KNIHY